برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط لحظه آخری یکی از محبوب‌ترین انواع بلیط هواپیما برای کسانی است که قصد سفری ارزان و اقتصادی دارند.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط لحظه آخری


بلیط لحظه آخری یا به عبارتی بلیط هواپیما لحظه آخری نوعی بلیط هواپیما چارتر است که به دلایل مختلفی بسیار ارزان‌تر از بلیط معمولی فروخته می‌شود.

دلیل اختلاف قیمت یا همان ارزان بودن بلیط هواپیما لحظه آخری چیست؟


به عنوان مثال وقتی آژانسی تمام بلیط‌های یک پرواز را خریده باشد و در حال نزدیک شدن به لحظه زمان پرواز می‌باشد و بلیط‌های آن فروش نرفته‌ باشد آن فروشنده با عنوان بلیط لحظه آخری، بلیط های هواپیما باقی مانده خود را به فروش میرساند. قیمت بلیط لحظه آخری در بیشتر اوقات، به میزان قابل‌توجهی ارزان‌تر از سایر بلیط های ‌هواپیما است.

در این شرایط هر دو طرف، یعنی فروشنده بلیط لحظه آخری و هم خریدار آن از این معامله سود می برند و نکته جالب آن این است که هر چه به زمان پرواز نزدیکتر می‌شویم، بلیط لحظه آخری ارزان تر هم می‌شود.

بلیط لحظه آخری از محبوب ترین انواع بلیط هواپیما است.

خرید بلیط لحظه آخری


بنابر این هر چه به زمان پرواز نزدیکتر میشویم، قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری نیز ارزان تر می‌شود.

اما آیا این کاهش قیمت همیشه وجود دارد؟ خیر

زمانی خرید بلیط لحظه آخری منطقی است که فروشنده ها، بلیط‌ هواپیمای خود را نفروخته باشند در واقع زمانی که تقاضا برای آن پرواز کم باشد، پرواز لحظه آخری در دستور کار قرار می‌گیرد.
به عنوان مثال در زمان تعطیلات و مناسبت‌های خاص مثلا آخر هفته ها و یا ایام نوروز بلیط‌ های هواپیما به سرعت به فروش می‌روند و چیزی با عنوان بلیط لحظه آخری هواپیما یا بلیط ارزان هواپیما باقی نمی‌ماند.

بنابراین توصیه میشود تا افرادی که سفرهای کاری مهمی دارند یا سفرشان از قبل برنامه ریزی شده است از بلیط سیستمی استفاده کنند تا خیالشان آسوده و راحت باشد.

و اگر به دنبال کاهش هزینه‌های سفرتان هستید و می‌خواهید با خرید بلیط هواپمیا لحظه آخری سفری ارزانتر داشته باشید، همیشه باید چمدانتان آماده سفر باشد تا در صورت پیدا شدن این نوع بلیط ها سریعا اقدام نمایید البته فراموش نکنید که سفرمارکت همیشه ارزانترین بلیط هواپمیا سیستمی را به شما نمایش خواهد داد.

بلیط لحظه آخری خارجی


بهترین زمان خرید بلیط پرواز خارجی زمانی است که فصل اوج سفر نباشد. در فصل‌های پر سفر بلیط‌ ها به علت استقبال مسافران خیلی زود به فروش می‌روند و در نتیجه اکثر زمانها صندلی‌ خالی نمی‌‌ماند بنابراین نباید انتظار داشت که بلیط لحظه آخری ارزان پیدا کنید.

در سفر خارجی هم اگر برنامه خاصی ندارید و زمان سفر چندان برایتان مهم نیست، با خرید پرواز لحظه آخری خارجی می‌توانید تا حد زیادی هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید.

بلیط لحظه آخری برای حرفه ای های سفر گزینه محبوبی است.

مزایای خرید بلیط لحظه آخری چیست؟قیمت مناسب
سفرمارکت با رویکرد جستجو و فروش ارزانترین بلیط هواپیما همواره تلاش میکند تا به کاربران و مسافران برای سفر رفتن با قیمت مناسب راهکاری مناسب ارایه دهد که در آن می‌توان بلیط های سیستمی را با کمترین قیمت خریداری کرد و علاوه بر آن گاهی ممکن است که پرواز شما در زمان اوج سفر با ترافیک بالا نباشد؛ ذر این صورت با خرید بلیط لحظه آخری در سفرمارکت می‌توانید قیمت بسیار پایین تری را تجریه کنید بنابراین اگر سفرهای مقرون به صرفه را ترجیح می‌دهید همیشه از سفرمارکت استفاده کنید و اگر سفرهای بسیار ارزان را ترجیح میدهید از بلیط لحظه آخری سفرمارکت استفاده کنید.

زمان سفر
اگر می‌خواهید یک برنامه‌ریزی دقیق برای سفرتان داشته باشید و سفرتان اهمیت زیادی دارد، روی بلیط لحظه آخری چندان حساب نکنید زیرا ممکن است بلیط لحظه آخری برای هر زمانی که شما بخواهید در موجود نباشد اما شاید در فاصله یکی دو روز، بلیط موردنظرتان را پیدا کنید. مثلا برای پرواز به برخی از شهرها، تقاضا برای سفر در آخر هفته افزایش پیدا می‌کند، بنابراین بعید است که برای این روزها بلیط لحظه آخری بیابید در حالی که در روزهای وسط هفته می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری را خریداری کنید.