برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما بارسلونا

برای اسپانیا، بلیط هواپیما بارسلونا ماهان و دیگر ایرلاین‌ها را در همین‌جا جستجو و خریداری کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
بارسلون
همه فرودگاه ها (BCN)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما بارسلون


بلیط هواپیما بارسلونا یکی از پروازها و بلیط های هواپیما است که بین گردشگران و مسافرانی که اروپا و کشور اسپانیا را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند، محبوبیت زیادی دارد. بارسلونا اسپانیا از شهرهای مهم و زیبای جنوب اروپا و از شهرهای کلیدی اسپانیا است. انگیزه های مختلفی برای سفر به بارسلونا وجود دارد. از بازدید از زیبایی های تاریخی و معماری این شهر مهم و تاریخی اسپانیا گرفته تا سواحل گرم و آفتابی مدیترانه، دلایلی هستند که گردشگران را از سرتاسر جهان و از جمله ایران به سوی بارسلونا می کشاند. از سوی دیگر اسپانیا از بزرگترین اقتصادهای جنوب اروپا است و بارسلونا به عنوان مرکز گردشگری این کشور، شهر کلیدی و مهمی از نظر اقتصادی و بازرگانی به شمار می رود.
پرواز تهران بارسلونا ماهان مهمترین پرواز و بلیط هواپیمایی است که میان ایران و اسپانیا و شهر بارسلونا در جریان است. کسانی که می خواهند از ایران به بارسلونا سفر کنند معمولا با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به بارسلونا به این شهر زیبا پرواز می کنند.

پرواز تهران بارسلونا


پرواز تهران به بارسلونا محبوب ترین پروازی است که از ایران به جنوب اروپا و کشور اسپانیا در جریان است. چون شهر بارسلون یا بارسلونا اسپانیا، بعد از شهر مادرید که پایتخت اسپانیا است، بزرگترین شهر اسپانیا از دید گردش اقتصادی و حضور گردشگران است. پرواز مستقیم تهران بارسلونا ماهان از جمله مهمترین پروازهایی است که در این بین انجام می شود. این پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران برخاسته در بارسلونا اسپانیا بر زمین می نشیند. طول پرواز تهران بارسلونا بنا به اینکه چند توقف در بین مسیر وجود داشته باشد و هر توقف چه مقدار به درازا می کشد، متفاوت است.

پارک گوئل در بارسلون اسپانیا میزبان مسافران پرواز ماهان به بارسلونا است.

بارسلونا شهر زیبا و شگفت انگیزِ اسپانیا


بارسلون یا بارسلونا، دومین شهر بزرگ اسپانیا است که برای ایرانیان بیشتر با تیم فوتبال اف.سی.بارسلونا شناخته می شود. شهر بارسلون که مرکز ایالت کاتالانیا است، به سبب معماری چشمگیر کلیساها، بناها و ساختار شهری بین گردشگران جهان مشهور است. با توجه به آب و هوای مدیترانه ای اسپانیا، این کشور میزبان گردشگرانی از سرتاسر جهان است که هم برای بازدید از زیبایی این شهر زیبا و هم بهره بردن از آفتاب و گرمای مطبوع این کشور، به این شهر سرازیر می شوند.
بارسلون شهر پیشرفته و زیبایی است و هم از نظر تاریخی و هم از نظر فناوری و زیرساخت ها، یکی از شهرهای مطلوب و پرطرفدار جهان به شمار می روند. بارسلون در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته و بزرگترین شهر در کنار این دریا به شمار می رود. پیشینه تاسیس شهر بارسلون به دوران روم باستان برمی گردد. در دوران قرون وسطی و حضور مذهب کاتولیک در این منطقه، کلیساهای باشکوهی ساخته شد که بخشی از جاذبه های گردشگری این شهر را تشکیل می دهند.
ممکن است شما بین خرید بلیط هواپیما پاریس و یا رزرو پرواز ماهان به بارسلونا مردد باشید. اما بهتر است بدانید در صورت سفر به بارسلون، جاذبه ها و جاهای دیدنی زیادی برای بازدید و لذت بردن برای شما وجود دارد.

پرواز ماهان به بارسلونا


شرکت هواپیمایی ماهان، از خطوط هواپیمایی بزرگ و مشهور ایرانی است که پروازهایی را به شهرهای مختلف اروپایی دارد. یکی از این پروازها، پرواز تهران بارسلون و همچنین پرواز ماهان بارسلونا به تهران است. بنا به گزارش وبسایت رسمی هواپیمایی ماهان، اولین پرواز مستقیم تهران بارسلونا ماهان در تابستان ۱۳۹۶ انجام شد. هر هفته در روزهای یکشنبه و پنج شنبه پرواز تهران بارسلونا ماهان با هواپیمای ایرباس A340 انجام می شود.
البته این تنها هواپیمایی ماهان نیست، که پرواز تهران بارسلونا را عرضه می کند. هواپیمایی ایران ایر در بین شرکت های هواپیمایی ایرانی و قطر ایرویز در بین ایرلاین های خارجی، پرواز تهران بارسلون و بالعکس را عرضه می کنند و شما می توانید بلیط هواپیما آنها را از سفرمارکت تهیه کنید.

فرودگاه بارسلون اسپانیا نخستین محل توقف گردشگرانی است که با بلیط هواپیما بارسلونا به این شهر سفر کرده اند.

فستیوال ها و جشنواره های بارسلونا


بارسلونا تنها شهر معماری های باشکوه و سواحل چشم نواز مدیترانه نیست. در این شهر همیشه زنده، فستیوال ها و جشنواره های مختلفی برگزار می شود که هر کدام جذابیت ویژه خود را دارند. اما وجه اشتراک همه آنها، حضور پرشور مردم و گردشگران و شادی و موسیقی و شب زنده داری است.
مشهورترین این جشن های خیابانی، فستیوال مرسه نام دارد که در آخر تابستان و اوایل پاییز برگزار می شود. در این جشن، کنسرت های موسیقی خیابانی، نمایش های آکروبات و نورافشانی به طور پیوسته در چند روز برگزار می شود. اما اگر به موسیقی علاقه دارید، فستیوال سونار ویژه شماست. این جشنواره موسیقی در ماه ژوئن برگزار می شود. در آخر هم شاید بد نباشد به روز ملی کاتالانیا اشاره کرد. این روز ملی به رویدادی تاریخی در شهر بارسلون اسپانیا اشاره دارد و در آن شهر تعطیل است و جشن عمومی برقرار است.