close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

بلیط هواپیما آنتالیا

یک طرفه
رفت و برگشت
location_on
location_on
today
تاریخ رفت
today
تاریخ برگشت
people
اکونومی | ۱ نفر
arrow_drop_down


۱ بزرگسال
+
-
۰ کودک
+
-
۰ نوزاد
+
-

بستن

بلیط هواپیما آنتالیا


بلیط هواپیما آنتالیا و خرید آن یکی از دغدغه‌های گردشگران و مسافران ایرانی در زمان سفر به آنتالیا این شهر زیبای ترکیه است. همه کسانی که می‌خواهند با بلیط هواپیمای آنتالیا به این شهر زیبا سفر کنند با پرسش‌های زیادی رو به رو هستند. ما در این نوشته تلاش می‌کنیم به این پرسش‌ها درباره بلیط هواپیما آنتالیا پاسخ بدهیم.
پیش از خرید بلیط هواپیما آنتالیا چه چیزهایی را باید بدانیم؟
پیش از خرید بلیط هواپیما آنتالیا لازم است اطلاعات کافی درباره انواع بلیط هواپیما، فرودگاه‌های آنتالیا، قیمت بلیط هواپیما آنتالیا، جاهای دینی آنتالیا، هتل‌های آنتالیا داشته باشید. با داشتن آگاهی کافی می‌توانید بلیط هواپیما آنتالیا را به قیمت بهینه تهیه کنید و استرس و نگرانی کمتری هم داشته باشید.

انواع بلیط هواپیما آنتالیا


بلیط هواپیما آنتالیا به دو شکل متفاوت در دسترس است. سیستمی و چارتری. اینکه از کدام یک از دو روش، بلیط هواپیمای آنتالیا خود را می‌خرید در قیمت بلیط آن موثر است. همچنین چه زمانی در سال بلیط هواپیما آنتالیا را می‌خرید یا اینکه چه قدر تا برنامه سفرتان فاصله دارد. برای نمونه در فصل‌هایی که گردشگران بیشتری به ترکیه می‌روند، بلیط هواپیما آنتالیا گرانتر خواهد بود.

بلیط هواپیمای ارزان آنتالیا


هیچ کس از صرفه‌جویی و کم کردن هزینه‌ها در سفر بدش نمی‌آید! برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما آنتالیا توجه ویژه‌ای به فصل و زمان سفرتان داشته باشید که فصل اوج سفر یا High season نباشد. همچنین کلاس پروازی هم نقش مهمی در قیمت بلیط هواپیما آنتالیا ایفا می‌کند. طبیعتا کلاس پروازی اکونومی ارزان ترین بلیط هواپیما آنتالیا است. فصول مربوط به خرید و دوره برگزاری حراجی‌ها، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های هنری و فرهنگی هم در تغییر قیمت بلیط هواپیما آنتالیا مهم هستند. برای پیدا کردن بهترین قیمت برای بلیط هواپیمای آنتالیا باید خوب در بین گزینه‌های مختلف جستجو کنید تا بتوانید بهترین گزینه را پیدا کنید.

محبوب‌ترین بلیط‌های هواپیما آنتالیا از شهرهای داخلی


بلیط هواپیما آنتالیا از تهران
بلیط هواپیما آنتالیا از مشهد
بلیط هواپیما آنتالیا از شیراز
بلیط هواپیما آنتالیا از اصفهان
بلیط هواپیما آنتالیا از تبریز

محبوب‌ترین بلیط‌های هواپیما آنتالیا از شهرهای خارجی


بلیط هواپیما آنتالیا از تورنتو
بلیط هواپیما آنتالیا از مسکو
بلیط هواپیما آنتالیا از برلین
بلیط هواپیما آنتالیا از لندن
بلیط هواپیما آنتالیا از نیویورک

فرودگاه های آنتالیا


قبل از خرید بلیط هواپیما آنتالیا لازم است درباره فرودگاه های آنتالیا و ویژگی‌های آنها مطالعه کنید. زیرا هر کدام از فرودگاه های آنتالیا فاصله مختلفی با هتلی که شما در آن سکونت دارید دارند و این در هزینه‌های سفر شما تاثیرگذار است. نه تنها هتل، بلکه فاصله جاهای دیدنی آنتالیا که قصد بازدید از آن را دارید هم در خرید بلیط هواپیما آنتالیا مهم هستند. نکته دیگری که باید قبل از خرید بلیط هواپیما آنتالیا بدانید نوع خدمات و هزینه‌های فرودگاهی در فرودگاه های آنتالیا است.

خطوط هواپیمایی برای سفر به آنتالیا


خطوط هواپیمایی متفاوتی از ایران به آنتالیا سفر می‌کنند و هر کدام قیمت و خدمات متفاوتی دارند. شما برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا لازم است درباره این شرکت‌ها و خطوط هواپیمایی و جزئیاتی مانند میزان اضافه بار و غیره در آنها اطلاعات کسب کنید.

پرواز آنتالیا از نقاط مختلف جهان


پرواز آنتالیا همانطور که گفتیم یکی از پروازهای معروف و پرطرفدار بین گردشگران ایرانی است. به جز پرواز تهران به آنتالیا ، پرواز آنتالیا به تهران هم از جمله پرواز هایی است که خیلی از گردشگران و مسافران، قبل از سفر خود در پی یافتن آن هستند. گروه دیگری از مسافران که طول پرواز آنتالیا برایشان مهم است، به دنبال پرواز مستقیم آنتالیا هستند. شما به دنبال هر کدام از انواع پرواز آنتالیا باشید، می‌توانید از سفر مارکت استفاده کنید.


ترکیه از جمله کشورهایی است که گردشگران ایرانی در یک بازه زمانی ۹۰ روزه با هدف گردشگری در ترکیه نیازی به دریافت ویزا ندارند. اما گذرنامه شما باید دست کم ۶ ماه اعتبار داشته باشد. اما به خاطر داشته باشید اگر هدف شما از خرید بلیط هواپیما آنتالیا کار یا تحصیل در ترکیه است، باید ویزای مرتبط با آن از نظر طول اعتبار و موضوع سفر تهیه کنید. لذا اگر مهلت اعتبار گذرنامه شما به پایان رسیده به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

امروزه برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا راه‌های زیادی وجود دارد اما جدیدترین و ارزانترین و شاید بگوییم بهترین و به صرفه ترین خرید بلیط هواپیما آنتالیا استفاده از مارکت پلیس های سفر است. زیرا شما در مارکت پلیس می‌توانید قیمت بلیط هواپیما آنتالیا آژانس های مسافرتی مختلف را با هم مقایسه و بهترین و ارزانترین گزینه را برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا انتخاب کنید.
سفرمارکت به عنوان بزرگترین و اولین مارکت پلیس سفر و گردشگری به شما این امکان را می دهد تا بهترین و ارزانترین بلیط هواپیمای آنتالیا را خریداری نمایید.