search
menu

رستوران بیزیم موتفاک ازمیر

$
رستوران بیزیم موتفاک ازمیر یکی از بهترین رستوران‌های شهر ازمیر به شمار می‌آید که به خاطر غذاهای خوشمزه و با کیفیتی که دارد طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. اگر به دنبال غذاهای گیاهی هستید بهتر است بدانید که این رستوران فکر گیاه‌خواران و کسانی که میانه خوبی با غذاهای غیر گیاهی ندارند را کرده و بهترین و لذیذترین غذاهای گیاهی را در منو خود قرار داده است که می‌توانید از میان آن‌ها هرکدام را که دوست داشتید و به ذائقه‌تان نزدیک بود را امتحان کنید. برای مثال خوراک مخصوص اسفناج با تخم‌مرغ آن طرفداران زیادی در میان گیاه‌خواران دارد و پیشنهاد می‌کنیم آن را به همراه ماست شیرین و خوش‌مزه مخصوص رستوران بیزیم موتفاک Izmir bizim mutfak restaurant امتحان کنید تا یک وعده دل‌چسب را تجربه کنید.

در رستوران بیزیم موتفاک ازمیر انواع غذاهای ترکیه‌ای و مدیترانه‌ای سرو می‌شود که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما دلمه‌های خوشمزه این رستوران را امتحان کنید. دلمه‌ها از مواد تازه و برگ مو بسیار لذیذ تهیه شده‌اند که مزه‌شان با تمام دلمه‌هایی که تاکنون خورده‌اید متفاوت است و بدون شک حتی اگر کاملا سیر شوید، یک بشقاب دیگر از دلمه‌های لذیذشان را سفارش خواهید داد. علاوه بر دلمه‌های محبوب رستوران بیزیم موتفاک، خوراک گوشت آن نیز طرفدار بسیار زیادی دارد. این خوراک گوشت به شکل آب‌پز تهیه می‌شود، یعنی یک بشقاب آبِ گوشت که داخل آن تکه‌های فراوان گوشت تازه و لذیذ وجود دارد که حتم داریم هرگز از خوردن چنین خوراک خوشمزه‌ای سیر نمی‌شوید.

صبحانه‌های رستوران بیزیم موتفاک ازمیر بسیار مقوی و لذیذ است. فقط کافیست صبح زود جسم بی‌حال و خواب‌آلودتان را به این رستوران ببرید تا هنگام خروج از آنجا به شما فردی پرانرژی و نسخه‌ای سرحال و خوشحال‌تر از قبل تحویل‌تان بدهند! در میان غذاهای متعدد صبحانه، خوراک لوبیا و گوشت آن برای صبحانه حرف ندارد و البته اگر گیاه‌خوار باشید می‌توانید خوراک لوبیا بدون گوشت را سفارش بدهید که دست‌کمی از غذای قبلی ندارد. بعدازآن نوبت به نوشیدن چای خوش عطر و دل‌چسب در استکان‌های کمر باریک می‌رسد. هیچ‌چیز نمی‌تواند مانند نوشیدن یک استکان چای کسی را صبح هنگام سرحال کند. چنین به نظر می‌رسد که چایی در استکان‌های کمر باریک یک نوع سنت یا سبک خاصی در کشور ترکیه به شمار می‌آید و برای بسیاری از گردشگران خارجی نیز دیدن چنین چیزی جالب است. آن‌ها مشتاقانه نوشیدن چای در استکان‌های کمر باریک را امتحان کرده و از آن عکس‌های می‌گیرند و در صفحه‌های مجازی خود می‌گذارند.

امکانات رستوران
free_breakfast صبحانه
restaurant ناهار
accessible دسترسی صندلی چرخ دار
nature_people میز و صندلی در فضای باز
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است