search
menu

هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟

[ پنهان کردن ]
پارکینگ فرودگاه مهرآباد کجاست؟
ظرفیت پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟
هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد ۱۴۰۲
رزرو اینترنتی پارکینگ مهرآباد
تلفن پارکینگ فرودگاه مهرآباد
سؤالات متداول
یکی از دغدغه‌های مهم افرادی که قصد سفر با هواپیما را دارند و راهی فرودگاه مهرآباد هستند این است که با ماشین شخصی به فرودگاه بروند یا از تاکسی و حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند؟ آیا هزینه‌ی پارکینگ فرودگاه مهرآباد به‌صرفه است تا با ماشین خود به آنجا بروند و هنگام برگشت نیز با خیال راحت با ماشین شخصی‌شان به منزل برگردند؟ یا اینکه استفاده از تاکسی‌سرویس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟
در این نوشته سعی می‌کنیم اطلاعاتی در مورد قیمت پارکینگ فرودگاه مهرآباد در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به‌راحتی در این مورد تصمیم‌گیری کنید.
هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟

پارکینگ فرودگاه مهرآباد کجاست؟


فرودگاه مهرآباد که در سال 1317 ساخته شده دارای 6 ترمینال بوده و در غرب تهران قرار گرفته است. اغلب پروازهای داخلی و برخی پروازهای خارجی، مانند پرواز حجاج مکه، از این فرودگاه انجام می‌شوند.
فرودگاه مهرآباد دارای 4 پارکینگ است که از میان آن‌ها پارکینگ‌های 1، 2 و 4 سرپوشیده و مسقف هستند و پارکینگ شماره 3 روباز است. برای رفتن به ترمینال های 1 یا 2 بهتر است از پارکینگ‌های 1 و 2 استفاده کنید و اگر قصد رفتن به ترمینال های 4 و یا 6 را دارید، از پارکینگ‌های 3 و 4 استفاده کنید.
فرودگاه مهرآباد در غرب تهران و در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است. برای رسیدن به پارکینگ‌های 1 و 2 فرودگاه مهرآباد باید بعد از میدان آزادی وارد اتوبان لشگری شوید، سپس کمی به سمت غرب رانندگی کنید و بعد در اتوبان دور زده و کمی به سمت شرق بروید تا تابلوی فرودگاه را ببینید.
برای رفتن به پارکینگ‌های 3 و 4 باید مسیر خود را به سمت شرق تا میدان آزادی ادامه دهید و وارد بلوار معراج شوید. از آنجا در خیابان پرواز به سمت ترمینال 4 و 6 بروید.

ظرفیت پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟


همان‌طور که گفتیم این فرودگاه ۴ پارکینگ که هر کدام به یکی از ترمینال های فرودگاه مهرآباد نزدیک هستند؛ در ادامه ظرفیت هر یک از آن‌ها را آورده‌ایم:
• پارکینگ شماره 1، پارکینگی طبقاتی و مسقف در نزدیکی ترمینال‌های 1 و 2 است که دارای 6 طبقه شامل 3 طبقه فوقانی و 3 طبقه‌ی تحتانی است. ظرفیت این پارکینگ برای نگهداری از 2700 خودرو است.
• پارکینگ شماره 2 نیز طبقاتی و سرپوشیده است و در نزدیکی ترمینال‌های 1 و 2 قرار دارد. این پارکینگ دارای 3 طبقه‌ی فوقانی است و برای 520 خودرو ظرفیت دارد.
• پارکینگ شماره 3 در نزدیکی ترمینال‌های 4 و 6 فرودگاه مهرآباد قرار دارد و پارکینگی روباز با ظرفیت 300 دستگاه اتومبیل است.
• پارکینگ مسقف و طبقاتی شماره 4 نیز که دارای 1 طبقه فوقانی و 3 طبقه تحتانی است ظرفیتی به‌اندازه‌ی 1۴00 خودرو دارد.
هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟

هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد ۱۴۰۲


قیمت پارکینگ مهرآباد بر اساس تعداد ساعات و روزهایی که می‌خواهید از پارکینگ استفاده کنید محاسبه می‌شود.
هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟
در نظر داشته باشید که ممکن است لازم باشد مبلغی را با عنوان مالیات بر ارزش افزوده، همراه با هزینه پارکینگ پرداخت کنید.

رزرو اینترنتی پارکینگ مهرآباد


باوجوداینکه برخی اپلیکیشن‌ها برای رزرو این پارکینگ ساخته شده‌اند؛ اما هیچ‌کدام از این اپلیکیشن‌ها تا به امروز در اختیار عموم قرار نگرفته‌اند و متأسفانه فعلاً امکان رزرو اینترنتی پارکینگ وجود ندارد؛ البته شاید بتوانید با تماس تلفنی با شماره تماس‌های پارکینگ بتوانید رزرو انجام دهید. در ادامه مطلب اطلاعات تماس پارکینگ مهرآباد را آورده‌ایم.

تلفن پارکینگ فرودگاه مهرآباد


برای دستیابی به اطلاعات دقیق‌تر یا مطلع شدن از تخفیف پارکینگ فرودگاه مهرآباد می‌توانید به سایت رسمی فرودگاه مهرآباد مراجعه کنید یا با شماره‌ 61021 تماس بگیرید. شماره تلفن پارکینگ‌ فرودگاه نیز به شرح زیر است:
شماره تلفن پارکینگ طبقاتی ترمینال 1 و 2: 44631378
شماره تلفن پارکینگ ترمینال 4 و 6: 44665546
هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟

سؤالات متداول


فرودگاه مهرآباد چند پارکینگ دارد؟
این فرودگاه دارای 4 پارکینگ است.

پارکینگ فرودگاه مهراباد باید رزرو کنم؟
در حال حاضر امکان رزرو اینترنتی وجود ندارد.

امکان اینکه چند روز ماشین در پارکینگ مهرآباد باشد وجود دارد؟
بله. امکان پارک شبانه‌روزی ماشین در این پارکینگ‌ها وجود دارد.

هزینه پارکینگ مهرآباد برای 24 ساعت چقدره؟
قیمت پارکینگ شبانه‌روزی با توجه به نوع پارکینگ‌ها متفاوت است؛ برای پارکینگ 1، 2 و 4 پنجاه و سه هزار تومان و برای پارکینگ 3 چهل و پنج هزار تومان است.

شماره تلفن پارکینگ فرودگاه مهرآباد چنده؟
تلفن پارکینگ 1 و 2: 44631378
تلفن پارکینگ 3 و 4: 44665546

پارکینگ مهرآباد سقف داره؟
پارکینگ‌های شماره‌ی 1، 2 و 4 فرودگاه مهرآباد سرپوشیده هستند؛ ولی پارکینگ ۳ روباز است.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است