search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

کویر ابوزیدآباد نطنز

کویر ابوزیدآباد نطنز
کویر ابوزیدآباد در میان دیگر دشت های مشهور ایران، چندان شناخته شده نیست اما در سال های اخیر کویر ابوزیدآباد بین علاقه‌مندان سفرهای کویری طرفدار پیدا کرده است.
گردش در کویر ابوزیدآباد که در نزدیکی شهری به همین نام در استان اصفهان و در نزدیکی نطنز قرار گرفته، شامل بازدید از کاروانسرای تاریخی ابوزیدآباد، پیاده روی بر روی شن های گرم کویر، شتر سواری، موتور چهارچرخ، آفرود سواری و بازدید از شهر زیرزمینی نوش آباد می شود. اگر هم علاقه به تماشای شب کویر دارید و می خواهید شب را در ابوزیدآباد تجربه کنید می توانید روی اقامت در کاروانسرای ابوزیدآباد حساب باز کنید.
کویر ابوزیدآباد نطنز

طبق نظر افرادی که کویرنورد هستند، کویر ابوزید آباد در نطنز در کنار دیگر جاذبه های کویری ایران نظیر کویر مرنجاب و کویر مصر از محبوب ترین مقصدهای کویری برای گردشگران علاقمند به این نوع جاذبه ها می باشد.
نکته ی جالب درباره ی کویر ابوزیدآباد و منطقه آن این است که پایتخت گویش های کهن ایران محسوب می شود و گویش بیذوی و همچنین فرهنگ مردمان این منطقه جز مهمترین جاذبه های گردشگری آن به شمار می رود.

کویر ابوزیدآباد نطنز

به طور کلی کویر روزهای گرم و شب های سردی را دارا می باشد، اما این شرایط به نسبت فصلی که در آن هستید، می تواند کمی متغیر باشد. از همین رو بهترین زمان برای سفر به کویر ابوزیدآباد پاییز، زمستان و در نهایت اوایل فصل بهار است.


فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

2
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
Maysam Keihani
۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۱:۵۵‌

Perfect
people_outlineدوستان
todayآبان
Maysam Keihani
۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۱:۵۵‌

Perfect
people_outlineدوستان
todayآبان