search
menu

اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر

[ پنهان کردن ]
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر
معرفی شرکت هواپیمایی کیش ایر
ناوگان هوایی کیش ایر
مقرارت حمل بار هوایی کیش ایر
هزینه اضافه بار هوایی کیش ایر
کلاس‌های پروازی کیش ایر

اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر


ایرلاین‌‌های مختلف برای برقراری نظم و امنیت مسافران خود قوانینی را وضع کرده اند که رعایت این قوانین برایتان سفری آرامش‌بخش آسوده فراهم می‌کند. اگر شماهم دوست دارید سفری بدون دردسر و نگرانی را تجربه کنید باید از قوانین شرکت‌‌های هواپیمایی به خصوص درباره اضافه بار ایرلاین‌های مختلف آگاه باشید، از این رو اگر هواپیمایی کیش ایر را برای یک سفری آرام انتخاب کرده اید با ما در این مقاله همراه باشید.
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر

معرفی شرکت هواپیمایی کیش ایر


هواپیمایی کیش ایر در سال ۱۳۷۰ به دنبال پدید آمدن زمینه‌‌ها و قابلیت‌های پیشرفت روز افزون در جزیره کیش و همچنین به منظور توسعه گردشگری و ارتباط بیش از پیش با سایر استان‌‌های کشور شکل گرفت و مقر اصلی خود را در منطقه آزاد کیش تاسیس کرد. این شرکت هواپیمایی در ابتدا با دو هواپیما به صورت اجاره‌ای کار خود را آغاز کرد اما رفته رفته با اتخاذ شوه‌‌های مدیرتی صحیح در مسیر پیشرفت قرار گرفت و امروزه بعد از ۲۹ سال فعالیت در صنعت هوایی، توانسته با کسب تمام استاندارهای بین‌المللی یکی از اعضای یاتا ( انجمن بین‌المللی حمل و نقل هوایی) باشد.
شرکت هواپیمایی کیش ایر نه تنها به عنوان یکی از ایرلاین‌های اختصاصی این جزیره به مراکز داخلی متعددی پرواز می‌کند بلکه در نقل و انتقال گردشگران خارجی نیز نقش مهمی ایفا می‌‌کند. در جدول زیر می‌توانید مقاصد پروازی داخلی وخارجی این شرکت را مشاهده کنید:
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر

ناوگان هوایی کیش ایر


مدیر عامل این شرکت هوایی برای تحقق اهدافی چون گسترش پرواز به جزیره کیش به منظور رونق هرچه بیشتر صنعت گردشگری به دنبال توسعه و نوسازی ناوگان هوایی خویش است از این رو در زیر می‌توانید ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی را به تفکیک مدل مشاهده کنید:
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر

مقرارت حمل بار هوایی کیش ایر


میزان وزن بار تحویلی هر مسافر در مسیرهای داخلی و خارجی به ازای هر مسافر بزرگسال یا کودک دارای صندلی در جدول زیر به نمایش آمده:
لازم به ذکر است میزان بارمجاز همراه به قسمت پذیرش بار جدا از بار مجاز دستی محاسبه شده است.
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر
همچنین هواپیمایی کیش ایر میزان بار مجاز برای نوزادان زیر ۲ سال را ۱۰ کیلوگرم اعلام کرده است.
توجه داشته باشید ابعاد ساک دستی قابل حمل به داخل کابین از نظر ابعاد نیز دارای استاندارد می‌باشد:
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر
توجه داشته باشید اگر قصد دارید ساک دستی مورد نظر خود را با رعایت تمام قوانین به داخل کابین هواپیما ببرید، قبل از ورود به هواپیما ساک خود را به مسئول باجه جهت بررسی و مشاهده تحويل دهيد، تا اجازه حمل به داخل کابین صادر شود.
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر

هزینه اضافه بار هوایی کیش ایر


اگر میزان بار شما از مقدار بار مجاز که بر روی بلیط شما درج شده که این مقدار بر اساس مسافت مبدا تا مقصد، داخلی و خارجی بودن و همچنین نوع کلاس پروازی شما تعیین شده تجاوز کند به عنوان اضافه بار شناخته می‌شود. بنابراین به ازای هر کیلوگرم بار اضافه باید مبلغی را به عنوان جریمه در فرودگاه مبدا پرداخت کنید.
لازم به ذکر است میزان پرداخت جریمه نیز با توجه به اینکه پرواز شما داخلی یا خارجی می‌باشد متفاوت است. اما به طور متوسط نرخ اضافه بار به صورت زیر است:
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر
لازم به ذکر است یک درصد مبلغ جهت جریمه اضافه بار بر اساس قیمت بلیط،‌ طول پرواز و کلاس پرواز شما محاسبه می‌شود.
کالاهای ممنوعه
کلیه کالاهایی که حمل آن ها تهدیدی برای برهم زدن آرامش و سلامت جان مسافران، خدمه و همچنین بدنه هواپیما می‌باشد را کالاهای ممنوعه می‌گویند. اما حمل بعضی از کالاها به طور کلی با هواپیماهای مسافر بری ممنوع است در این میان نیز کالاهایی وجود دارد که تنها حمل آن‌ها به داخل کابین ممنوع می‌باشد اما حمل آن‌ها در چمدان بلامانع است. در جدول زیر می‌تواندی لیست تعدادی از این کالاها را ببینید:
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر

کلاس‌های پروازی کیش ایر


هواپیمایی کیش ایر در راستای شعار خود( ما به شما اهمیت می‌دهیم) و همچنین برای ایجاد تنوع در انتخاب و راحتی مسافران و رقم زدن سفری فراموش نشدنی، پروازهای خود را در دو کلاس پروازی اکونومی (Economy Class) و کلاس پروازی تجاری (Business class ) در مسیرهای داخلی و خارجی ارائه می‌دهد. در حال حاظر مسافران می‌توانند در مسیرهای داخلی تهران-کیش و تهران- مشهد و بالعکس می‌توانید از کلاس‌ پروازی تجاری استفاده کنند از این رو مسافران با انتخاب هر کلاس پروازی می‌توانند از خدمات و امکانات متفاوتی بهره مند شوند.
اضافه بار شرکت هواپیمایی کیش ایر
کلاس بیزینس:
در این نوع کلاس پروازی مسافران می‌توانند سه وعده “صبحانه، ناهار و شام” غذای مورد علاقه خود را از میان منو انتخاب کنند که دارای استاندار‌های بالایی می‌باشد.( غذاهای این بخش دارای ۵۰ درصد گوشت سفید و ۵۰ درصد گوشت قرمز با بالاترین کیفیت غذایی می باشند).
همچینین مسافران این نوع کلاس پروازی علاوه بر سرویس غذای باکیفیت از خدمات دیگری چون سرویس متفاوت در زمان ورود و خروج نیز بهره مند شوند. به نحوی که هنگام ورود در اولویت قرار می‌گیرند وهمچنین در هنگام خروج نیز تدابیری برای خروج و تحویل بار زودتر نیز در نظر گرفته شده است.
کلاس اکونومی:
در پرواز‌های طولانی مدت نیز به مسافران این نوع کلاس وعده غذایی کرم تعلق می‌گیرد.
مسافرن این پرواز می‌توانند از حق انتخاب میان نوشیدنی‌ و غذاهای گرم را دارند.
شرکت هواپیمایی کیش ایر به دلیل اهمیتی که به رفاه مسافران خود می‌دهد، ساندویچ‌های گرم را برای مسافرانی که پرواز‌های کوتاه مدت دارند نیز در نظر گرفته است.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است