برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

تور تهران

رزرو تور تهران در سفرمارکت
مبداء
نام شهر مبدا را وارد نمایید (اختیاری)
تور تهران
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ خروج
-- --
تاریخ ورود
-- --
۲ مسافر
۱ اتاق
close

۱ اتاق

،

۲ مسافر

اتاق اول
۲
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
زیر ۱۲ سال

اضافه کردن اتاق

پرفروش ترین تورها

تور تهران


سفرمارکت برای اولین بار از شما دعوت میکند تا از هر جای ایران که هستید به تهران سفر کنید و برای این منظور تورهای تهران را با سلیقه های مختلف و بازه های متفاوت برای تورهای تهران طراحی و آماده کرده تا با سفر به تهران، از آن نهایت لذت را ببرید.
تور تهران در واقع به ‌عنوان مجموعه ‌ای از اجزای سفر به تهران است که شامل اقامت در هتل های مختلف، تغذیه ، گشت و گذار شهری و ... تعریف شده و در قالب یک بسته به مسافر ارائه می شود.

تور تهران ویژه نوروز


یکی از مقاصد جداب در نوروز سفر به تهران است که بهترین روش آن هم استفاده از تور تهران است اما چرا؟
چون اولا در نوروز هوای تهران بسیار خوبه و در ثانی تور تهران با سفرمارکت ارزون و به صرفه است و همچنین گشت های ویژه شهری برای بازدید از شهر تهران رو داره و کلی مراکز خرید داره که میتونه از سفری رو کامل و جذاب کنه.

ویدیو چرا امسال نوروز بیایم تهران؟مزای تورهای تهران در سفرمارکت چیست؟


تورهای تهران در سفرمارکت اولا دارای اقامت در هتل های متنوع و با هر سلیقه و بودجه است و در ثانی از همه جا ارزونتر است و شما میتوانید همه ی قیمت ها رو در یکجا مقایسه کنید و همچنین گشت های شهری ویژه با قیمت های استثنایی داره.

تور تهران از مبدا چه شهرهایی است؟


شما میتوانید برای استفاده از تور تهران از هر مبدایی به تهران آماده ( با وسیله نقلیه خود و یا تهیه بلیط هواپیما، قطار و ...) و پس از ورود به شهر تهران از اقامت در هتل ها و برنامه های کشت و ... استفاده کنید.