برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

تو نوروزی کیش

ارزانترین تور نوروزی کیش در سال ۱۴۰۲ را اینجا از شهر های مختلف رزرو کنید
location_on
مبداء
نام شهر مبدا را وارد نمایید (اختیاری)
location_on
تور نوروزی کیش
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ خروج
-- --
تاریخ ورود
-- --
۲ مسافر expand_more
۱ اتاق
close

۱ اتاق

،

۲ مسافر

اتاق اول
۲
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
زیر ۱۲ سال

+ اضافه کردن اتاق


پرفروش ترین تورها

تور کیش نوروز ۱۴۰۲ در سفرمارکت


تور نوروزی کیش یکی از جذاب‌ترین بخش‌های فرا رسیدن فصل بهار و سال نوی خورشیدی است. اگر شما هم از آن دست کسانی هستید که دوست دارید سال جدید را با کیش‌گردی آغاز کنید، یک تور نوروزی می‌تواند به خوبی خواسته شما را برآورده کند. از روزهای آخر اسفند تا پایان تعطیلات عید، بازار سفرهای تور نوروزی ۱۴۰۲ داغ می‌شود و کیش به دلایل مختلف جزو محبوب‌ترین شهرها برای این سفرهاست. در فصل بهار، هوای کیش در یکی از معتدل‌ترین زمان‌های خود است و تور کیش نوروز در همین بازه زمانی مطلوب برگزار می‌شود. تور کیش نوروز ۱۴۰۲ دربردارنده پرواز رفت و برگشت به جزیره کیش و اقامت در هتل‌های مختلف این جزیره زیبا است. با پشت سر گذاشتن نسبی کرونا، سفرهای نوروزی در حال اوج گرفتن است و تور نوروزی کیش ۱۴۰۲ می‌تواند مقدمه خوبی باشد برای کسانی که می‌خواهند این سال را با سفرهای پرشمار آغاز کنند. پروازهای متعدد ایرلاین‌های ایرانی و هتل های پرشمار و باکیفیت کیش برای بودجه‌های متفاوت می‌تواند تورهای نوروزی کیش را بیش از پیش خاطره‌انگیز بسازند.

سوالات متداول درباره تور نوروزی کیش۱- قیمت تور کیش نوروز ۱۴۰۲ چقدر است؟
قیمت تور کیش نوروز ۱۴۰۲ وابسته به عواملی همچون شمار روزهای سفر، وسیله سفر (هواپیما یا قطار)، شرکت هواپیمایی یا ریلی مور استفاده، روز آغاز سفر و نوع هتلی که اقامت در آن انجام می‌شود بستگی دارد. پس حتما آخرین قیمت تور کیش در نوروز امسال را در بالای همین صفحه جستجو کنید.

۲- قیمت تور نوروزی کیش با دیگر ایام سال چه تفاوتی دارد؟
در روزهای نوروز، تقاضا برای سفر افزایش می‌یابد و همین موجب زیاد شدن هزینه‌های سفر مانند قیمت بلیط هواپیما و غیره می‌شود. پس نیاز است در برنامه‌ریزی سفر خود به این نکته توجه کنید.

۳- چه زمانی بهتر است تور نوروزی کیش را رزرو کنیم؟
ظرفیت تورهای نوروزی به سرعت پر می‌شوند؛ در نتیجه باید از همان اوایل اسفند گوش به زنگ باشید و به محض عرضه تورهای نوروزی، نسبت به رزرو آنها اقدام کنید.

۴- تور نوروز کیش از کدام شهرها برگزار می شود؟
تور نوروز کیش تقریبا از همه شهرهایی که دارای پرواز پیوسته به کیش هستند و متقاضیان کافی برای برگزاری تورهای گردشگری را دارند برگزار می‌شود. معمولا تور نوروزی کیش از تبریز، از شیراز، از مشهد، از اصفهان، از رشت و از ساری اجرا می‌شود. برای اینکه تورهای عرضه‌شده در سفرمارکت از سوی آژانس‌های گوناگون را ببینید، از بالای همین صفحه جستجو کنید.

۵- چگونه می توان تور نوروزی ارزان کیش را رزرو کرد؟
همه تورهای نوروزی کیش قیمت برابری ندارند و حتی روز آغاز سفر و ساعت پرواز می‌تواند در قیمت تور شما اثر بگذارد. همچنین اینکه چه قدر زودتر اقدام به رزرو تور خود کنید هم می‌تواند بر هزینه شما اثر بگذارد. برای نمونه اگر در هفته دوم اسفند اقدام به خرید تور کیش کنید، تور شما ارزان‌تر از خرید در هفته آخر اسفند خواهد بود. پس حتما لازم است در بین تورهای مختلف موجود در سفرمارکت بررسی کنید تا بتوانید تور نوروزی ارزان کیش را پیدا و در زمان مناسب خریداری کنید.