برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

رزرو هتل کاشان

رزرو بهترین هتل کاشان از بین هتل های کاشان با امکان مقایسه و انتخاب
location_on
کاشان
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
event
تاریخ خروج
-- --
today
تاریخ ورود
-- --
۲ مسافر expand_more
people
۱ اتاق
close

۱ اتاق

،

۲ مسافر

اتاق اول
remove_circle
۲
add_circle
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
remove_circle
۰
add_circle
کودک
زیر ۱۲ سال

رزرو هتل در کاشان، دیار گل و گلاب، شهر دارالمومنین و امیرکبیر و کمال الملک و سهراب سپهری و یکی از دیدنی ترین مقصدهای گردشگری ایران در کویر، برای ایرانگردانی که قصد دارند از این شهر تاریخی با سوغات خوشمزه بازدید کنند، الزامی مهم و ضروری بوده و سفرمارکت نیز انتخاب‌های خوبی برای این دسته از هموطنان کاشان‌گرد دارد.
کاشان، یکی از شهرهای پر جاذبه در ایران بوده و هم در نیمه اول سال و هم نیمه دوم سال، در فهرست مقصدهای گردشگری شلوغ کشور قرار می‌گیرد. گلاب گیری محلات و قمصر و نیاسر، یکی از موضوعاتی است که همه سال هزاران ایرانگرد را رهسپار کاشان می‌کند. گلاب کاشان و کلوچه و پشمک و عرقیجات کاشان، مثل صنایع دستی این دیار از جمله فرش، مخاطبان بسیاری در داخل و خارج از کشور دارد. لذا کاشان‌گردی، هم فال است و هم تماشا. با سفرمارکت می‌توانید همه قیمت سایت های رزرو هتل کاشان را یک جا مشاهده کرده و بهترین انتخاب را بر اساس بودجه و زمان خود، در اختیار داشته باشید.
هتل ها و خانه های تاریخی و اقامتگاه های بوم گردی کاشان یکی از مهم ترین امکانات گردشگری آن است. از هتل معمولی و مقرون به صرفه گرفته تا خانه های بومگردی نزدیک مقصدهای دیدنی و جذاب این شهر تاریخی. برای آشنایی با هتل های کاشان، این مقاله سفرمارکت را تا انتها بخوانید.

رزرو سریع هتل های کاشان از سفرمارکت

معرفی کاشان و جاذبه های کاشان


کاشان در قلب ایران قرار دارد. در استان اصفهان. نزدیک شهرستان‌های تاریخی و دیدنی مثل نراق و محلات و جاسب و مشهد اردهال. ره آور سفر به این دیار تاریخی و پر افتخار ایرانیان، گلاب است و کلوچه و باقلوا و فرش و زیلو و قالی و گلیم و گوشت و عسل. گلاب کاشان، برند کاشان است. مثل امیرکبیر و باغ فین و تاریخ پر فراز و نشیبش.
کاشان، همیشه گرم است و به ندرت برف در آنجا می‌بارد. لذا در ۱۲ ماه سال، مقصد خوبی برای تاریخ‌نوردی در قلب ایران زمین است. کاشان حدود سه هزار هکتار مزرعه تولید گل محمدی داشته و هزاران تن گلاب استخراج می‌کند. اگر به کاشان رفتید، خرید گلاب ناب کاشان را از مغازه‌های رسمی و معتبر فروش گلاب غیر اسانسی، در نظر داشته باشید.
راوند، خزاق، مشکات از جمله مناطق کویری شهر کاشان است. قمصر و مشهد اردهال و نیاسر و قهرود، از دیگر مناطق کوهستانی شهر کاشان به شمار می‌رود.
یافته‌های باستان شناسی نشان می‌دهد که سابقه سکونت انسان در این منطقه به ۴۰ هزار سال پیش باز می‌گردد.

تپه سیلک کاشان


اولین و قدیمی‌ترین زیگورات جهان در کاشان است که تنها زیگورات مرکز فلات قاره نیز به شمار می‌رود. کاشان، یکی از کهن ترین فرهنگ یکجانشینی را در ایران داشته و محوطه باستانی سیلک آن بیش از پنج هزار سال قدمت دارد.

بازار کاشان


اگر به کاشان رفتید، از جمله جاهایی که بازدید از آن را توصیه می‌کنیم، بازار کاشان است. مثل بازار تبریز، مثل بازار قزوین و مثل بازار اصفهان، یکی از قدیمی‌ترین بازارهای ایران بوده و برای بازارگردهای حرفه‌ای، یک انتخاب فوق العاده برای تماشای معماری زیبا و چشم‌نواز عصر صفوی است.

حمام تاریخی سلطان امیر احمد کاشان


حمام تاریخی سلطان امیر احمد کاشان در قلب بافت تاریخی شهر کاشان در خیابان علوی واقع شده است. حمام تاریخی سطان امیر احمد کاشان، قبل از انقلاب در فهرست آثار ملی ایران قرار گرفته و اثری مربوط به دوره قاجار به شمار می‌رود. حمام کاشان، معماری فوق‌العاده چشم‌نواز داشته و در حال حاضر تحت پوشش سازمان رفاهی و تفریحی شهرداری کاشان قرار دارد. کاشی کاری و تزیینات حمام تاریخی کاشان، این مکان دیدنی را به یک لوکیشن عالی برای استوری بازهای اینستاگرامی و فشن توریست‌ها تبدیل می‌کند.

خانه بروجردی‌های کاشان


یکی از یک هزار و هفتصد اثر تاریخی ثبت شده در کاشان، خانه بروجردی کاشان است. عین خانه طباطبایی‌ها و عباسیان، مقصد گردشگری زیبایی برای شکم‌گردها و عاشقان بناها و معماری‌های ایرانی معاصر است تا با سبک زندگی کاشی‌ها در چند قرن اخیر آشنا شوند. خانه بروجردی‌ها در محله سلطان امیر احمد قرار داشته و جلوه‌ای باشکوه از معماری ایران زمین را به تصویر می‌کشد. خانه هزار و هفتصد متر مربعی که قسمت بیرونی و اندرونی و تابستان نشین اش نمادی از سبک زندگی ایرانیان در دو قرن پیش است. عموی کمال الملک، نقاشی‌ها و گچ بری‌های خانه را انجام داده بود.

گشتی در خانه طباطبایی کاشانی‌ها


خانه طباطبایی کاشان، از خانه‌های عصر قجر این شهر است که برای برگزاری مراسم نامزدی و عروسی نیز گاها استفاده می‌شود. شاگردان کمال الملک، گچ بری و نقاشی‌های خانه را انجام دادند که مثل خانه بروجردی‌ها، پر ابهت و چشم‌نواز است. بیش از چهار هزار متر مربع وسعت داشته و ده سال ساخت آن به طول انجامید. نقوش گچ بری از نقش‌های فرش ایرانی و مرغ اسلیمی الهام گرفته و با نهایت ظرافت اجرا شده است.

گشتی در باغ فین کاشان


هر کس مسافر کاشان می‌شود، سراغ باغ فین را می‌گیرد. سراغ خوب چیزی را هم می‌گیرد. نماد باغ ایرانی. حمام فین معروف ایران، در باغ فین است. محل قتل امیرکبیر، تحول خواه بزرگ عصر قجر و صدراعظم شاه شهید ناصرالدین شاه. باغ فین، اثر ملی است. بیست و سه هزار متر مربع مساحت داشته و یکی از پر بازدید ترین مکان‌های گردشگری در تور اصفهان به شمار می‌رود. مقتل امیرکبیر در حمام فین کاشان از جمله مکان‌های دیدنی این باغ است که در تصویر زیر مشاهده میکنید.
اگر در نیمه دوم سال که هوای کاشان خنک تر از نیمه اول سال می‌شود، به این دیدار شگفت انگیز سفر کردید، پارک گردی در پارک‌هایی چون: پارک بزرگ شهر و پارک لاله و پارک مدنی را در نظر داشته باشید. به هر حال باغ فین، از معروف ترین فضاهای سبز این دیار به شمار می‌رود.

باغ فین کاشان

گشتی در خانه عباسیان کاشان


از دیگر مقصدهای گردشگری کاشان که در این گفتار مجله گردشگری سفرمارکت معرفی می‌کنیم، خانه عباسیان است که مثل خانه طباطبایی‌ها و خانه بروجردی‌های کاشان، گوهری تابناک از عصر قجر است. معماری و تزییناتش، نمادی از معماری خانه‌های ایرانی بوده در فهرست آثار ملی ایران جای دارد.
خانه عباسیان توسط محمد ابراهیم تاجر کاشی که کاسب بلوری جات در کاشان بود ساخته شد. ساخت این خانه حدود بیست سال طول کشید. یعنی دو برابر مدت زمان ساخت خانه طباطبایی‌های کاشان. بیش از پنج هزار متر مربع وسعت داشته و سبک معماری گودال باغچه دارد. یعنی بنا، پایین تر از سطح کوچه است. جلوه‌هایی بی‌نظیر از معماری اصیل ایرانی و اسلامی را در طرح‌های بدیع و نقش‌های خیال انگیز گچ‌بری و کاشی کاری به تصویر می‌کشد.

مراسم گلاب گیری کاشان


خیلی‌ها کاشان را به دلیل مراسم گلاب گیری سالانه در شهرهای قمصر و نیاسر می‌شناسند و از طریق تورهای گلاب گیری، عازم این دیار می‌شوند. همان طور که در ابتدا گفتیم، مراسم گلاب گیری کاشان در فصل بهار است و در نیمه دوم بهار برگزار می‌شود. غلط زدن در میان مزرعه گل محمدی صورتی رنگ و خوردن فالوده معطر به گلاب کاشان، لذت سفر به کویر ایران را دوچندان می‌کند.
در ادامه این گفتار، نکات مهمی درباره زمان انتخاب هتل در کاشان ارائه می کنیم.

نکات مهم رزرو هتل در کاشان


در شهر دیدنی کاشان، انواع مختلفی از اقامتگاه‌های گردشگری در دسترس کاشان گردهای گرانی قرار دارد که هتل ها یکی از آن‌ها است. هتل‌های کاشان از نظر کیفیت، خدمات و امکاناتی که دارند به سه دسته هتل‌های ۲، ۳، ۴ ستاره تقسیم‌بندی می‌شوند. کاشان و شهرهای اطرافش، هیچ هتل پنج ستاره در زمان تنظیم این گزارش نداشت.

۱. براساس توان مالی و برنامه‌ریزی که برای سفر به این شهر تاریخی و دیدنی و مقصد سوغاتیگردی ایران صرف کردید، می‌توانید یکی از این ۳ نوع هتل را که در ادامه این گفتار معرفی کردیم، انتخاب نمایید.
۲. به خدمات و امکانات هر هتل کاشان توجه کنید. مطمئن شوید که با توقعات و علایق شما سازگار است.
۳. چون کاشان فرودگاه ندارد، لذا هتل های کاشان، ترنسفر ندارند. شما می‌توانید با اتوبوس یا قطار رهسپار کاشان شوید.
۴. اگر تابه‌حال در آن هتل اقامت نداشته‌اید و صرفاً عکس آن را در فضای مجازی یا اینترنت دیده‌اید، سریع تصمیم نگیرید و سعی کنید اطلاعات بیشتری درباره آن هتل بدست آورید یا با کارشناسان سفرمارکت تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی کسب کنید.
۵. به نوع اتاق و خدمات و امکانات آن دقت کنید. به دانستن این نکته که اتاق ۱ تخته، ۲ تخته دبل یا ۲ تخته تویین است بسنده نکنید و اطلاعات بیشتری درباره امکانات داخل هر اتاق و خدمات آن به دست آورید.
۶. سعی کنید نظرات مسافران دیگری که در آن هتل اتاق گرفته‌اند را ببینید یا اگر دوستان و نزدیکانی دارید که به آن هتل سفر کرده‌اند، نظرشان را درباره خدمات و امکانات هتل جویا شوید. اطلاع از تجربه مشتریانی که از هتل های کاشان استفاده کردند، در سایت تریپ ادوایزر نیز در دسترس است.
۷. مطمئن شوید که خدمات هتل مورد نظر شما، از نظر خدمات صبحانه،‌ ناهار و شام به چه صورتی است.
۸. به هزینه‌های دیگری که ممکن است درطول اقامت‌تان در آن هتل ایجاد شود نیز توجه کنید. به‌طور مثال دقت کنید که آیا اینترنت هتل رایگان است یا خیر؟ آیا باید برای پارکینگ هتل باید هزینه‌ای را بپردازید یا خیر؟ سرویس‌دهی برای اتاق‌ها تا چند بار در روز رایگان است و هم چنین فاصله هتل تا مقصدهای گردشگری و دیدنی کاشان چقدر است. آیا نیاز به استفاده از تاکسی است یا باید با خودرو شخصی یا پیاده رفت.

قیمت هتل های کاشان چگونه است؟


هتل های کاشان طیف قیمتی متنوعی داشته و چون هتل پنج ستاره در این شهر نیست، لذا قیمت هتل های کاشان به نسبت هتل های اصفهان و کیش و تبریز، کم تر است. نوع هتل و تعداد ستاره ای که دارد از عواملی بوده که روی قیمت هتل های کاشان تاثیر گذار خواهد بود.
هتل های کاشان را می‌توان به ۳ دسته هتل های ۲ ستاره، هتل های ۳ ستاره و هتل های ۴ ستاره تقسیم بندی کرد. کاشان هتل یا اقامتگاه پنج ستاره ندارد. مدت زمانی که قصد اقامت در هتل های کاشان دارید و هم چنین تعداد نفراتی که از اتاق استفاده می‌کنند، روی قیمت نهایی تاثیر دارد.
در روزهایی از سال مثل مراسم گلاب گیری کاشان که شاهد مسافرت صدها هزار تن از گردشگران داخلی و خارجی به شهر کاشان هستیم، رزرو هتل کاشان یا سخت است یا با قیمتی بیش تر از نیمه دوم سال همراه می‌شود. تعطیلات نوروز و فصل بهار وتابستان، اوج قیمت در هتل های کاشان است.
برای آنکه دید بهتری نسبت به قیمت هتل های کاشان داشته باشید، با ادامه مقاله همراه باشید.

بهترین هتل های کاشانهتل سرای عامری های کاشان


هتل سرای عامری‌های کاشان یکی از شیک ترین و مجلل ترین و مجهز ترین هتل های کاشان است. هتل سرای عامری‌های کاشان قبلا ۴ ستاره داشت و اخیرا پنج ستاره شده است و نخستین هتل پنج ستاره شهر لقب گرفته است. البته خوب انتظاری که از هتل پنج ستاره در کیش و تهران و استانبول دارید از این اقامتگاه نداشته باشید.
هتل سرای عامری‌های کاشان در خیابان علوی، باستان هفتم، واقع شده و یکی از چشمنواز ترین معماری‌ها را در میان سراهای کشور دارد. ساعت ورود ساعت ۱۴ و ساعت تخلیه نیز ساعت ۱۲ اعلام شده است. انواع ۲۱ اتاق هتل سرای عامری‌های کاشان عبارتند از: اتاق دو تخته دبل، دو تخته تویین پلاس، دو تخته دبل پلاس، سوئیت رویال دو نفره که از گران ترین اتاق‌های هتل است، سوئیت رویال ماه عسل، سوئیت پرزیدنتال دو نفره، سوئیت پرزیدنتال دوبلکس چهار نفره، سوئیت خانواده چهار نفره.
فاصله هتل سرای عامری تا فرودگاه جدید کاشان ۱۵ کیلومتر و تا باغ فین نیز ۷ کیلومتر و تا خانه طباطبایی نیز ۳۰۰ متر است. فاصله هتل سرای عامری تا ترمینال کاشان حدود ۳ کیلومتر است. فرصت اقامتی دیدنی و خاطره انگیز در این اقامتگاه زندیه را در نظر داشته و می‌توان از خدمات ترنسفر فرودگاه نیز استفاده کرد.
توجه داشته باشید که اقامت کودکان زیر ۳ سال در هتل سرای عامری رایگان است. همه اتاق‌ها اینترنت و یخچال و حمام و سرویس فرنگی و خدمات اتاق و مینی بار و صندوق امانات و تلویزیون دارد.

هتل آریانا کاشان


هتل آریانا در میدان کمال الملک، خیابان ملاحبیب اله شریف، کوی شریف سی و یکم فرعی سوم قرار دارد. شما را به اقامت در یک بنای تاریخی و قدیمی که تغییر کاربری داده شده می‌برد. هتل ریانا هتلی است چهار ستاره که در واقع یک عمارت عصر قجر است.
فضای دلنشینی داشته و برای داشتن حس و حالی عالی به منظور اقامت در یک عمارت تاریخی، انتخاب خوبی به نظر می‌رسد. این هتل برای عاشقان اسپا، گزینه خوبی است. دو حیاط و دو بادگیر و زیر زمین دارد و در بافت قدیمی شهر قرار گرفته است. رستوران این مجموعه در زیرزمین واقع شده که محیط خنکی در نیمه نخست سال است.
هتل آریانا کاشان دارای ۲ حیاط بوده و حیاط اصلی با ده باب واحد اقامتی و حیاط دوم نیز هفت باب دارد. این هفده اتاق شامل: اتاق یک تخته، دو تخته دابل، دو تخته دابل زیر زمین، دو تخته تویین حیاط دوم، دو تخته دابل حیاط دوم و دو تخته دابل شاه نشین حیاط اول و دو تخته دابل حوض خانه است.
همه اتاق‌ها دارای اینترنت و تلویزیون و حمام و مینی بار و آشپزخانه و سرویس فرنگی است. ساعت تحویل اتاق در هتل آریانا ساعت ۱۴ و سایت تخلیه نیز ساعت ۱۲ است. اقامت برای کودکان زیر هفت سال نیز رایگان است. فاصله فرودگاه آریانا کاشان تا خانه طباطایی‌ها، یک کیلومتر و تا ایستگاه راه آهن کاشان نیز ۲ کیلومتر است. می‌توانید پیاده به سمت مسجد و مدرسه آقا بزرگ بروید.

هتل آریانا کاشان

هتل نگارستان کاشان


هتل نگارستان کاشان، از هتل های سه ستاره کاشان است. برخلاف هتل سرای عامری‌ها و هتل آریانا، عمارت قدیمی نیست و در بافت قدیمی نیز جای ندارد. هتل نگارستان کاشان، هتلی سه ستاره بوده و در خیابان امیرکبیر، نرسیده به باغ فین واقع شده است. دکوراسیونی مدرن داشته و از اوایل دهه نود شمسی کار خود را آغاز کرد. عاشقان فین گردی، هتل نگارستان را در نظر داشته باشند.
هتل نگارستان شما را با غذاها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ایرانی و فرنگی پذیرایی میکند. دارای اینترنت و خدمات خانه داری و سیستم تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی فرنگی است. این هتل پنجاه و شش واحد اقامتی دارد. شامل: یک تخته، دو تخته دابل، دو تخته کویین، سه تخته که همه تلویزیون و آب و سشوار و میز تحریر دارد.
تحویل اتاق در هتل نگارستان کاشان ساعت ۱۴ و ساعت تخلیه نیز ساعت ۱۲ است. اقامت برای کودکان زیر ۵ سال در هتل نگارستان کاشان رایگان است. فاصله هتل نگارستان کاشان تا فرودگاه، ۱۹ کیلومتر تا باغ فین یک کیلومتر و تا خانه طباطبایی‌ها نیز ۵ کیلومتر است. تا مسجد آقا بزرگ شش کیلومتر فاصله دارد.

هتل امیرکبیر کاشان


هتل امیرکبیر کاشان در خیابان امیرکبیر، نرسیده به باغ فین واقع شده و هتلی سه ستاره است. از قدیمی‌ترین اقامتگاه‌های شهر کاشان بوده و در سال شصت ساخته شد. هتل امیرکبیر دارای شش طبقه بوده و بیش از یک واحد اقامتی دارد. از اتاق‌های یک تا پنج تخته.
انواع و اقسام غذای گرم و سرد ایرانی و فرنگی در این اقامتگاه مدرن کاشانی‌ها سرو می‌شود. همه اتاق‌ها دارای صندوق امانات، تلویزیون، صبحانه، اینترنت و سرویس فرنگی است. در هتل امیرکبیر کاشان، ساعت تحویل اتاق ساعت ۱۴ و ساعت تخلیه نیز ساعت ۱۲ اعلام شده است. اقامت برای کودکان تا شش سال رایگان است.
فاصله هتل امیرکبیر کاشان تا فرودگاه کاشان ۱۹ کیلومتر تا باغ فین کاشان ۱ کیلومتر و تا خانه طباطبایی‌های کاشان نیز ۵ کیلومتر است.

هتل امیرکبیر کاشان

هتل خانه رز کاشان


این هتل ۲ ستاره در فهرست ارزان ترین اقامتگاه های کاشان است. هتل خانه رز کاشان در خیابان امیرکبیر، خیابان امیر المومنین مجتمع رز قرار دارد. هتل خانه رز کاشان در دهه نود شمسی تاسیس شد و در منطقه سیلک واقع شده است. فضای سبز چشمنوازی دارد و در ساخت آن از معماری ایرانی الهامی گرفته اند. اینترنت و رستوران فضای باز و سالن همایش و سرو غذای سرد و گرم ایرانی و فرنگی از جمله امکانات هتل است.
در هتل خانه رز کاشان، ساعت تحویل اتاق ساعت ۱۴ و سایت تخلیه نیز ساعت ۱۲ اعلام شده است. اقامت برای کودکان زیر ۳ سال در این هتل رایگان است. فاصله این هتل تا فرودگاه کاشان ۱۸ کیلومتر تا باغ فین ۳ کیلومتر و تا خانه طباطبایی‌ها نیز ۳ کیلومتر است. این اقامتگاه تا ترمینال و راه آهن کاشان نیز شش کیلومتر فاصله دارد.

هتل وندا کاشان


از جمله‌ هتلهای کاشان که ۳ ستاره است، هتل وندا است. هتل وندا در بلوار امام رضا کاشان واقع شده و جنب مجموعه کاشان مال قرار دارد. این هتل از اقامتگاه های نوساز شهر است. حدود چهل باب واحد اقامتی داشته و مدرن و لوکس است. اتاق دو تخته تویین و اتاق دو تخته دبل و اتاق سه تخته از جمله اتاق های این هتل است.
ساعت ورود به اتاق ساعت ۱۴ و ساعت تخلیه نیز ساعت ۱۲ اعلام شده است. به کودکان نیز تخفیف تعلق نمی‌گیرد.

هتل روناک کاشان


از اقامتگاه های نزدیک شهر کاشان، هتل روناک است. کیلومتر پنج اتوبان کاشان به قم بوده و در مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی روناک قرار دارد. اتاق‌های قابل رزروش، اتاق دو تخته و اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته و اتاق سه تخته وی آی پی است.

هتل زاویه کاشان


از هتل های خوب و لوکس و ۴ ستاره کاشان، هتل زاویه است. هتل زاویه کاشان در خیابان میرعماد، میدان فیض کوی زاویه قرار داشته و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کاشانگردهای مشکل پسند محسوب می‌شود. هتل زاویه از هتل های خاص شهر است. شما را به ضیافت سنت و مدرنیته در فضایی هنرمندانه و خلاقانه می‌برد. عمارتی که در ان هتل قرار گرفته، بیش از یک قرن قدمت دارد. نوعی بوتیک هتل است. دو طبقه و یازده اتاق دارد.
اتاق یک تخته، دو تخته و دو تخته وی آی پی دارد. فاصله هتل زاویه تا فرودگاه کاشان، ۱۵ کیلومتر تا باغ فین کاشان، ۸ کیلومتر تا خانه طباطبایی‌های کاشان، یک کیلومتر و تا ایستگاه راه آهن و ترمینال کاشان نیز یک کیلومتر است.
ساعت ورود به هتل ساعت ۱۴ و ساعت خروج نیز ساعت ۱۲ اعلام شد.

ارگ محتشم قمصر


از دیگر هتل های خوب کاشان، ارگ محتشم قمصر است. ارگ محتشم در میدان شهدا، بلوار قزاآنی، کوی محتشم کاشانی واقع شده و مکانی مدرن به شمار می‌رود. این هتل سه ستاره، از سال نود و هفت اغاز به فعالیت کرده و چهار طبقه دارد. تلفیق سنت و مدرنیسم را در طراحی آن شاهد هستیم. باغ پرندگان و خزندگان قمصر از مقصدهای گردشگری قمصر است که در نزدیکی هتل قرار دارد.
در رستوران ارگ محتشم قمصر کاشان، شاهد سرو انواع غذای ایرانی و فرنگی سرد و گرم هستیم. برای کودکان نیز فضای بازی دارد. ارگ محتشم دارای بیست و هفت واحد اقامتی بوده و اتاق‌هایش شامل: دو تخته دابل معمولی، دو تخته توئین، دو تخته دابل تراس دار ویژه، دو تخته دابل ویژه، سه تخته، چهار تخته ویژه، چهار تخته معمولی، سوئیت سه تخته، سوئیت سه تخته VIP، سوئیت چهار تخته، سوئیت چهار تخته VIP، سوئیت دو خوابه پنج تخته است.
همه اتاق‌های ارگ محتشم قمصر، دارای امکاناتی همچون روم سرویس، اینترنت رایگان، صبحانه، یخچال، مبلمان، دراور، آباژور است. فاصله هتل ارگ محتشم تا فرودگاه کاشان، ۱۹ کیلومتر تا باغ فین ۲۲ کیلومتر تا خانه طباطبایی‌های کاشان ۲۴ کیلومتر تا ایستگاه راه آهن نیز ۲۶ کیلومتر است.

هتل گلستان قمصر


اگر عازم قمصر شدید، هتل گلستان را در نظر داشته باشید. هتل گلستان در بلوار ساحلی قمصر کاشان قرار داشته و هتلی ۲ ستاره به شمار می‌رود. ساعت ورود به هتل گلستان ساعت ۱۴ وساعت خروج نیز ساعت ۱۲ است. هتل گلستان تا باغ فین، ۲۱ کیلومتر تا خانه طباطبایی‌ها ۲۴ کیلومتر و تا راه آهن کاشان نیز ۲۵ کیلومتر فاصله دارد.
هتل دو ستاره گلستان قمصر، به شهرداری کاشان تعلق دارد. این مجموعه دارای دوازه باب اتاق دو تخته و شانزده باب اتاق سه تخته با اینترنت و صبحانه و سرویس فرنگی و تلویزیون وسیستم تهویه مطبوع است.

هتل کوثر کاشان


از جمله هتل های یک ستاره کاشان است. هتل کوثر در بلوار قطب راوندی کاشان روبروی پارک آیت الله مدنی واقع شده و ساعت تحویل اتاق ساعت ۱۴ و ساعت تخلیه نیز ساعت ۱۲ اعلام شده است. در یکی از مرکزی ترین مناطق کاشان قرار داشته و اخیرا نیز مورد باسازی قرار گرفته است.
بیش و شش واحد اقامتی از نوع آپارتمان چهار تخته و سه خوابه شش نفره دارد. از هتل کوثر کاشان تا باغ فین ۷ کیلومتر، از هتل کوثر کاشان تا خانه طباطبایی‌های کاشان چهار کیلومتر و تا ایستگاه راه آهن و ترمینال نیز شش کیلومتر فاصله دارد.
قیمت هر شب اقامت در هتل کوثر، به هر حال به مراتب کم تر از هر شب اقامت در هتل سرای عامری‌ها و هتل آریانا است که در فهرست بهترین هتل‌های کاشان قرار دارد.

بهترین زمان سفر به کاشان و رزرو هتل در کاشان چه زمانی است؟


همان طور که در ابتدای گفتار اشاره کردیم، کاشان منطقه کویری و خشک و گرمی در نیمه اول سال است. اما به دلیل مراسم گلاب گیری در کاشان، قمصر و نیاسر، شاهدسیلی از گردشگران به سمت کاشان در ماه‌های اردیبهشت و خرداد هر سال هستیم. اما در نیمه دوم سال به خصوص پاییز، شاهد افت گردشگر بوده و فضای خلوتی برای کاشانگردی فراهم می‌شود.
چون دمای هوا فاکتور مهمی برای کاشانگردهای مشکل پسند است، لذا برای تخفیف حداکثری اقامت در هتل های ۲ تا ۴ ستاره کاشان، می‌توان نیمه دوم سال را در نظر داشت. به هر حال کاشان در ۴ فصل سال، دیدنی‌های مخصوص به خود دارد.
اگر دوست دارید زمانی به شهر کاشان سفر کنید و در هتل‌های آن اتاق رزرو کنید که دمای هوا معتدل و مناسب است، باید از اوایل فصل زمستان تا اواسط بهار به این جزیره بروید. دمای هوا در این مدت معتدل، خنک و مناسب برای گشت‌وگذار است.
اگر دوست دارید هزینه کمتری را در سفر به کاشان بپردازید، بهتر است که بعد از تعطیلات نوروز و یا اوایل پاییز که مدارس شروع می‌شوند، به این منطقه تاریخی سفر کنید.

مزایای رزرو هتل از سفرمارکت


سفرمارکت یک بازار آنلاین برای محصولات گردشگری اعم از بلیط هواپیما، بلیط قطار، هتل، اقامتگاه و تور گردشگری است.

۱. اگر دوست دارید در وقت خود صرفه‌جویی کنید و تنها با مراجعه به یک سایت یا اپ، بتوانید عرضه‌کنندگان مختلف هتل‌های جزیره کیش را ببینید و با مقایسه کردن قیمت رزرو آن‌ها، بتوانید بهترین و بهینه‌ترین هتل کاشان را انتخاب کنید، سایت سفرمارکت مناسب شما است.

۲. در این سایت و اپلیکیشن معتبرترین فروشندگان هتل های کاشان حضور دارند.

۳. فیلترهای مختلفی در وب‌سایت و اپلیکیشن سفرمارکت تعبیه‌شده است تا بتوانید براساس علایق و نیازتان هرچه سریع‌تر هتل های کاشان را رزرو کنید.

چگونه هتل‌های شهر کاشان را با بهترین قیمت از سفرمارکت رزرو کنید؟


برای رزرو هتل هایی که در این گفتار سفرمارکت معرفی کردیم، پس از مشخص کردن برنامه سفر خود، وارد سایت سفرمارکت شوید. چون قیمت‌های رقابتی با بهترین تخفیف به نمایش در می‌آید.
بنابراین نخستین اقدام برای رزرو اتاق در هتل‌های کاشان، باید وارد سایت سفرمارکت شوید یا اپلیکیشن سفرمارکت را در گوشی خود نصب کنید. زمانی‌که وارد سایت یا اپلیکیشن شدید، از سمت راست برروی گزینه «هتل» کلیک کنید. سپس صفحه‌ ی جدیدی به شما نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانید شهر مقصد، تاریخ ورود، تاریخ خروج، تعداد اتاق‌ها و تعداد مسافرین را انتخاب کنید.
بعد از وارد کردن این اطلاعات بر روی گزینه «جستجوی هتل» کلیک کنید. در صفحه جدید، لیست هتل‌های کاشان را مشاهده می‌کنید. در سمت راست و بالای این لیست گزینه‌های مختلفی در اختیار شما قرارداده‌شده تا بتوانید با اعمال فیلترهای مورد نظرتان و یا مرتب کردن لیست هتل‌ها براساس قیمت، تخفیف، ستاره دار و پرفروش، بهترین هتل را متناسب با بودجه، علاقه و نیاز خود انتخاب کنید.

سخن آخر
کاشان یکی از کم‌نظیرترین مقصدهای گردشگری ایران و استان اصفهان است. اگر قصد سفر به کاشان دارید، از تور کاشان استفاده کرده و سفر خاطره انگیزی را برای خود و خانواده رقم بزنید. لینک این گفتار را از طریق کانال‌ها و گروه‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی عضو هستید به اطلاع دوستان و ایرانگردان برسانید و در کانال‌های تلگرامی و واتساپی خانوادگی نیز به اشتراک بگذارید.
نظرات و دیدگاه‌های ارزشمند خود را نیز درباره مقصدهای گردشگری و شکم گردی و اقامتی شهر کاشان و استان اصفهان در انتهای این گفتار به اشتراک بگذارید.