برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما زاگرس

امکان جستجو بلیط هواپیمای شرکت هواپیمایی زاگرس و دیگر ایرلاین‌ها در همینجا
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
همه کلاس ها
۱ مسافر
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

درباره هواپیمایی زاگرس


هواپیمایی زاگرس یکی از ایرلاین های جوان ایرانی است که از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. هواپیمایی زاگرس با فعالیت کوتاه خود توانسته جایگاه مناسبی در بین ایرلاین های قدیمی و معتبر کسب کند. هدف این شرکت هواپیمایی برقراری پروازهای بیشتر در مسیرهای مختلف شهرهای ایران و کشورهای همسایه است.
در میان برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت این شرکت هواپیمایی چندین هدف متعدد وجود دارند که عبارتند از افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان مانند ایرباس های دور پرواز، ساخت آشیانه پهن پیکر در شهر مشهد بر اساس استانداردهای جهانی، آموزش و اخذ گواهینامه های بین المللی در بخش های مهندسی و تعمیرات و عملیات پروازی، جذب کادر پروازی و ثبت زاگرس در انجمن جهانی IATA .
شرکت هواپیمایی زاگرس با رشد ۳۰ درصدی مسیرهای پروازهای داخلی و خارجی بیش از ۳ میلیون مسافر را جابجا می کند. دو قطب اصلی ایرلاین زاگرس فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و فرودگاه بین‌المللی آبادان است. شرکت هواپیمایی زاگرس با اینکه نسبت به ایرلاین‌ های دیگر در کشور جوان محسوب می‌ شود، اما با داشتن کادر پرواز قوی و ناوگان هواپیمایی پیشرفته جزو رقیبان اصلی ایرلاین‌ های قدیمی محسوب می شود.

تاریخچه شرکت هواپیمایی زاگرس


شرکت هواپیمایی زاگرس سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای توپولوف آغاز کرده است و پس از دو سال با آوردن دو فروند هواپیمای بوئینگ فعالیت خود را گسترش بخشید و و بر ناوگان هوایی خود افزود. در نتیجه فعالیت های این شرکت هواپیمایی رونق یافت. در نهایت از سال ۱۳۸۷ نیز اولین پرواز خارجی این شرکت از تهران به مقصد دمشق انجام گرفت. تعداد هواپیماهای شرکت روز به روز زیادتر شد که در این حین به مجهز ساختن دستگاه ها و پرسنل و هرچه بهتر شدن خدمات این شرکت نیز پرداخت. زاگرس اکنون با ۱۹ فروند هواپیما مشغول جابجایی مسافران است. هواپیماهای ایرباس ۳۱۹، ۳۲۰، ۳۲۱ درحال حاضر در ناوگان هوایی زاگرس فعالیت دارند و همگی جزو هواپیماهای با کیفیت در دنیا شناخته می شوند. شرکت Zagros airline جزو شرکت های خصوصی است که در منطقه آزاد اروند آغاز به کار کرده و امروز بعد از گشت چندین سال به عنوان یکی از فعال ترین و موفق ترین شرکت های هواپیمایی ایران شناخته می شود. این شرکت با افزایش ناوگان هوایی و مسیرهای پروازی خود پیشرفت داشته است و دارای چندین گواهینامه‌ در زمینه مهندسی تعمیرات هواپیما است.

بلیط هواپیما زاگرس از محبوب ترین بلیط های داخلی و خارجی است.

کلاس های پروازی هواپیمایی زاگرس


شرکت هواپیمایی زاگرس نیز مانند سایر ایرلاین ها دارای کلاس های پروازی مختلفی است که عبارتند از کلاس اکونومی و کلاس بیزنس. در هر کلاس پروازی در ایرلاین های زاگرس مسافران شاهد خدمات و سرویس دهی های متفاوت و ویژه ای هستند. بدین جهت بین دو کلاس اکونومی و بیزینس تفاوت قیمت قابل توجهی به چشم می خورد. همچنین تفاوت در خدمات بین دو کلاس اکونومی و بیزینس در امکانات رفاهی، غذا و سرویس دهی، فضای استراحت و موقعیت مسافران در هواپیما است. به طوری که خدمات و ویژگی های کلاس های این شرکت هواپیمایی نسبت به استانداردهای شرکت های دیگر متفاوت هستند. مانند وجود صفحه نمایش در پشت صندلی ها با قابلیت پخش فیلم و موسیقی در کلاس پروازی اکونومی و همچنین پذیرایی در حین پرواز. کلاس بیزینس نیز برای سفرهای طولانی مناسب است تا بدون خستگی سفری بی نظیر را تجربه کنید.

با بلیط هواپیما زاگرس سفری ارزان و مقرون به صرفه را تجربه خواهید کرد.

پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس


شرکت هواپیمایی زاگرس در طول هفته پروازهای زیادی دارد. پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس شامل پروازهای لحظه آخری، پروازهای چارتری، پروازهای نرخ ویژه و پروازهای سیستمی هستند.
لیست پروازهای زاگرس به مقاصد داخلی عبارتند از تهران (فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی)، شیراز، مشهد، آبادان، اهواز، اصفهان، اراک، شهرکرد، جزیره کیش، کرمان، بندر ماهشهر، رشت. لیست پروازهای زاگرس به مقاصد خارجی نیز عبارتند از عراق (نجف، بغداد و بصره)، کویت، بحرین، ترکیه (استانبول و ازمیر)، امارات متحده عربی.

بار مجاز هواپیمایی زاگرس


بارمجاز هواپیمایی زاگرس برای مسافران پروازهای داخلی ۲۰ کیلوگرم و برای مسافران پروازهای خارجی ۲۵ کیلوگرم است.