برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما تابان

آشنایی با شرکت هواپیمایی تابان و تهیه بلیط هواپیما آن و دیگر ایرلاین‌ها
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

درباره شرکت هواپیمایی تابان


یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی در ایران ایرلاین تابان نام دارد که مطمئنا در هنگام خرید بلیط هواپیما نام این شرکت به گوشتان خورده است. ایرلاین جوانی که صدها پرواز داخلی و خارجی به ۲۴ مقصد مختلف را در طول سال انجام می‌دهد. دفتر مرکزی این ایرلاین در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد قرار دارد. قطب های اصلی این شرکت نیز فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان و فرودگاه بین المللی مهرآباد قطب هستند. قطب دوم هواپیمایی تابان نیز فرودگاه بین المللی امام خمینی است. این روزها در مقایسه با سایر ایرلاین ها جزو پرطرفدارترین ایرلاین محسوب می شود و از لحاظ قیمت نیز نسبت به بقیه ایرلاین ها مناسب تر است. همچنین از سوی سازمان هواپیمایی کشوری Taban Air ایمن ترین و سروقت ترین شرکت معرفی شده است.

تاریخچه شرکت هواپیمایی تابان


ایرلاین تابان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ با کسب مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری با مشارکت منطقه ویژه اقتصادی سرخس و شرکت سهامی توس گستر در شهر مشهد آغاز کرده است تا بخشی از نیازهای حمل و نقل هوایی کشور تامین گردد. یک سال بعد از تاریخ تاسیس اولین پرواز رسمی توسط این شرکت انجام گرفته است. در ابتدا این ایرلاین دارای هواپیمای ۱۴۶-۳۰۰ Bae بود که از زمان تاسیس و در طی سال های فعالیت خود هواپیماهای دیگری به ناوگان هواپیمایی این شرکت اضافه شد.

هواپیمایی تابان با بلیط هواپیما تابان گردشگران را به مقاصد مختلف می رساند.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی تابان


اکنون بعد از گذشت چندین سال ایرلاین تابان دارای ۷ فروند هواپیماست که قابلیت پروازهای داخلی و خارجی را دارند. این هواپیماها عبارتند از مک دانل داگلاس ام دی به تعداد ۵ فروند با ظرفیت ۱۷۲ نفر، Bae system به تعداد ۱ فروند و ظرفیت ۱۱۲ نفر و ایرباس به تعداد ۱ فروند با ظرفیت ۲۴۰ نفر است.

لوگوی هواپیمایی تابان


لوگوی اکثر ایرلاین ها به شکل بال یا پرنده هستند، اما ایرلاین تابان با نماد خاص خود متفاوت است. لوگوی هواپیمایی تابان از دو خط نارنجی و آبی در قسمت جلویی هواپیما و دایره‌ نارنجی در قسمت انتهایی با خطوط آبی رنگ در انتهای دم هواپیما طراحی شده است. لوگوی هواپیمایی تابان شامل دو رنگ نارنجی و آبی است و این رنگ ها و دایره نشانگر حرکت، کمال و یکپارچگی هستند.

مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی تابان


پروازهای داخلی هواپیمایی تابان به شهرهایی مانند بوشهر، اهواز، آبادان، اصفهان، مراغه، خرم‌ آباد، سیرجان، جزیره کیش، قشم،‌ ماکو، ‌بجنورد، نوشهر، مشهد و تهران انجام می گیرد و پروازهای خارجی نیز به عراق ( بغداد و نجف)، پاکستان (لاهور و کراچی)، روسیه (مسکو، سنت پیترزبورگ و آستاراخان)، ترکیه (استانبول)، گرجستان (تفلیس) و ارمنستان (ایروان) انجام می گیرد.

با بلیط هواپیما تابان طعم سفری آسان و سریع را بچشید.

کلاس های پروازی هواپیمایی تابان


ایرلاین تابان در حال حاضر شامل کلاس پروازی اکونومی است. در این نوع کلاس پروازی صندلی ها در کنار یکدیگر بدون فاصله قرار دارند و همه مسافران شامل امکانات و خدمات مناسبی هستند.

بار مجاز هواپیمایی تابان


مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای تابان ۵ کیلوگرم است و مقدار بار مجاز در قسمت بار در پروازهای داخلی ۲۰ کیلوگرم و پروازهای خارجی ۳۰ کیلوگرم است. در صورت اضافه بار در هنگام سفرتان با ایرلاین تابان به ازای هر کیلوگرم، ۱.۵٪ نرخ تمام بهای بلیط در همان مسیر دریافت خواهد شد. اگر در هنگام سفر با ایرلاین تابان حیوانات خانگی همراه خود داشته باشید باید در ابتدا هزینه کرایه حمل حیوان را پرداخت کرده و در قفس های مربوطه قرار داده و به بخش بار تحویل دهید.