برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما سپهران

بلیط هواپیما سپهران و دیگر ایرلاین‌های معتبر را در اینجا جستجو کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

درباره شرکت هواپیمایی سپهران


شرکت هواپیمایی سپهران یکی از ایرلاین های خصوصی و جوان کشورمان است که از سال ۱۳۹۵ آغاز به فعالیت کرده است. از اهداف اصلی این ایرلاین می توان به مرتبط ساختن مناطق جنوبی کشور با سایر نقاط اشاره کرد، از همین رو مرکز این شرکت شهر شیراز است.

تاریخچه شرکت هواپیمایی سپهران


شرکت هواپیمایی سپهران در سال ۱۳۹۰ به عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت رسید و بعد از ۵ سال یعنی ۱۳۹۵ با دریافت استانداردهای لازم و گواهینامه‌ صلاحیت پرواز از سازمان هواپیمایی کشور در جهت حمل و نقل بازرگانی مانند مسافربری، باربری و محصولات پستی آغاز به کار کرد. از همان ابتدای تاسیس هدف این شرکت بکارگیری سیاست های ایمنی ناوگان و توانمندی های تخصصی در جهت رعایت اصول مشتری مداری بوده است، بدین جهت از نیروهای متخصص و با تجربه بهره گرفته اند. همان طور که اشاره شد هدف این شرکت پوشش پرواز و ایجاد ارتباطی بین مناطق جنوبی با سایر مناطق کشور است. شعار شرکت سپهران نیز چنین بدین صورت است: ما بر آنیم که قول کمتری بدهیم ولی بیشتر و بهتر از آنچه قول داده ایم به وظایف خود عمل نماییم.

هواپیمایی سپهران یکی از ایرلاین های موفق ایرانی است.

گواهینامه های دریافتی شرکت سپهران


شرکت هواپیمایی سپهران با توجه به استانداردهای سازمان هواپیمایی کشور و عملکرد مثبت در طی سال های فعالیت خود موفق به اخذ گواهینامه AOC (مجوز بهره برداری هوایی) از این سازمان شده است. هواپیمایی سپهران با بکارگیری پرسنل جوان و خلاق، خدماتی بروز و همچنین ناوگان هواپیمایی نو در حال رقابت با دیگر ایرلاین‌ هاست. هواپیمایی سپهران با وجود تعداد کم هواپیما، از نظر کیفیت و سایر جنبه‌ها با سایر شرکت ها در حال رقابت است و با استخدام افراد بومی واجد شرایط در زمینه اشتغال زایی نیز نسبت به بقیه ایرلاین ها بسیار موفق‌ تر بوده است. کادر هوایی و خلبان‌ های Sepehran Airlines آموزش های لازم خود را بدون کمک سایر ایرلاین‌ ها انجام داده اند.

ناوگان پروازی شرکت سپهران


ناوگان پروازی این شامل ۴ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ با ظرفیت های ۱۳۰ مسافر و یک فروند هواپیمای دورنیر با ظرفیت ۳۵ نفر است.

لوگوی شرکت سپهران


لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران به شکل ققنوس طراحی شده است؛ ققنوس به عنوان پرنده اساطیری نشان دهنده فرهنگ اصیل استان فارس است، همچنین این پرنده به عنوان نماد جاودانگی نیز شناخته می شود. این لوگو بر روی دم هواپیماها طراحی شده است. در ابتدا رنگ سازمانی هواپیمایی سپهران نارنجی بود اما از سال ۱۳۹۸ به رنگ قرمز تغییر پیدا کرد که این رنگ با ققنوس همخوانی بیشتری دارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی سپهران


هواپیمایی سپهران فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی است. این کلاس پروازی دارای دو نوع صندلی عادی و کامفورت است و ارائه خدمات برای تمامی مسافران یکسان است. تنها تفاوت در این دو صندلی اینست که صندلی کامفورت نسبت به صندلی عادی فضای بیشتری دارند و برای افراد با قد بلند مناسب است.

شرکت هواپیمایی سپهران همراه گردشگران و مسافران در پروازهای داخلی و خارجی

مسیرهای پروازی هواپیمایی سپهران


در حال حاضر شرکت سپهران از مبدا شیراز به شهرهای تهران، زاهدان، مشهد، بندرعباس، بوشهر، اهواز و چابهار، کیش، عسلویه و ماهشهر پرواز دارد. همچنین مقاصد پروازی اصفهان، کرمان، آبادان، لار، لامرد، جزیره خارک، گچساران و بهرگان را در دستور کار آینده خود قرار داده است.

بار مجاز شرکت سپهران


مقدار بار مجاز برای داخل کابین و قسمت بار هواپیما در شرکت های هواپیمایی با توجه به نوع کلاس پروازی شان متفاوت است اما شرکت سپهران تنها یک کلاس‌ پروازی دارد، بنابراین مقدار بار مجاز در هواپیمایی سپهران ۲۰ کیلوگرم برای قسمت بار و ۷ کیلوگرم برای داخل کابین مشخص شده است. توجه داشته باشید که داخل کابین مجاز هستید یک کیف دستی کوچک به همراه داشته باشید و مجموع ابعاد آن نیز نباید از ۱۱۵ سانتی‌ متر بیشتر باشد. همچنین مقدار بار برای کودکان زیر دو سال نیز در این شرکت ۱۰ کیلوگرم بیان شده است.