برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

پرواز ساری مشهد

بهترین بلیط هواپیما ساری مشهد را از میان ده ها سایت مختلف از سفرمارکت بخرید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مشهد
همه فرودگاه ها (MHD)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

یکی از شهرهایی که در آن سفرها و تورهای زیادی به سمت مشهد برگزار می‌شود، ساری است. پرواز ساری به مشهد از فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که اغلب این پروازها برعهده شرکت هواپیمایی ماهان است. این فرودگاه در فاصله ۱۵ کیلومتری از شهر ساری واقع شده است.
مدت زمان پرواز مشهد به ساری و بالعکس تقریباً ۱ ساعت است و فاصله آن‌ها حدوداً ۵۶۰ کیلومتر است. البته مدت زمان پرواز به عوامل مختلفی همچون وضعیت آب و هوایی، تاخیر هواپیما و دیگر عوامل بستگی دارد. راحت‌ترین راه برای سفر به مشهد مقدس، خرید بلیط هواپیما و استفاده از این وسیله نقلیه است.

سفر به مشهد با خرید بلیط هواپیما ساری به مشهد

قیمت بلیط هواپیما ساری به مشهد


سفرمارکت برای کاربران خود تقویم قیمت در نظر گرفته است که به کمک آن می‌توانید ارزان‌ترین پرواز ساری مشهد را خریداری کنید. با این حال قیمت بلیط هواپیما مشهد از ساری در هر روز به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم‌ترین عواملی که در قیمت بلیط‌های هواپیما اثرگذار است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• روز رزرو بلیط
روزی که پرواز ساری مشهد را رزرو می‌کنید، برروی قیمت بلیط هواپیما اثرگذار است. اگر می‌خواهید قیمت بلیط هواپیما ساری به مشهد ارزان باشد، باید سفر خود را به روزهای وسط هفته، ایام کم سفر، روزهای غیرتعطیل و نیمه دوم سال موکول کنید. در تعطیلات رسمی و مناسبت‌های خاص قیمت بلیط هواپیما ساری به مشهد افزایش پیدا می‌کند. به عنوان مثال در عید نوروز، ولادت و شهادت امام رضا (ع) قیمت بلیط هواپیما از همه شهرهای ایران به سمت مشهد افزایش پیدا می‌کند.
تعطیلات نوروز تا پایان اردیبهشت ماه و نیمه شهریور ماه تا اوایل مهر ماه بهترین زمان برای سفر به مشهد مقدس است به همین دلیل قیمت بلیط‌های هواپیما افزایش پیدا می‌کند.

• ساعت پرواز
ساعت پرواز از دیگر موضوعاتی است که برروی قیمت بلیط هواپیمای ساری مشهد اثرگذار است. ساعت‌های اولیه صبح و انتهایی شب بلیط هواپیما ارزان‌تر است. خرید بلیط در صبح این مزیت را برای شما به همراه دارد که در صورت کنسل شدن پرواز بتوانید از پروازهای بعدی استفاده کنید.
• میزان بار مجاز
میزان بار مجاز به ایرلاین و شرکت هواپیمایی بستگی دارد. البته کلاس نرخی و کلاس پرواز نیز برروی میزان بار مجاز اثرگذار است. معمولاً در پروازهای اکونومی میزان بار مجاز بین ۲۰ تا ۲۵ کیلوگرم برای هر نفر است. در صورتی که بار شما بیشتر از حد مجاز باشد، یک درصد از قیمت بلیط هواپیما شما به عنوان جریمه به هزینه بلیط هواپیما افزوده می‌شود.

• سیستمی یا چارتری بودن بلیط
بلیط‌های سیستمی بلیط‌هایی هستند که نرخ یکسانی دارند و براساس نرخ مصوب شرکت‌های هواپیمایی قیمت‌گذاری می‌شوند. این بلیط‌ها امکانات ویژه‌ای همچون قابلیت استرداد دارند. بلیط هواپیما ساری مشهد چارتر نیز وجود دارد که در اغلب مواقع قیمتی بسیار کمتر از بلیط‌های سیستمی دارد. البته این بلیط‌ها شرایط خاصی دارند و امکان کنسل کردن آن‌ها وجود ندارد.

• نوع ایرلاین و کلاس پروازی
در ایران ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی بسیار زیادی فعالیت می‌کنند. برخی از این ایرلاین‌ها فعالیت گسترده‌ای دارند و برخی دیگر نیز مسیرهای هوایی کمتری را پوشش می‌دهند. ایرلاین‌های معتبر همچون ماهان، ایران ایر و دیگر موارد قیمت بیشتری نسبت به سایر شرکت‌های هواپیمایی دارند. همچنین کلاس‌های پروازی نیز برروی قیمت بلیط اثرگذار است. کلاس پروازی اکونومی قیمت مناسبی نسبت به سایر کلاس‌ها دارد.

بلیط هواپیما ساری مشهد لحظه آخری


بلیط لحظه آخری ساری به مشهد نوعی بلیط چارتری است که به روز پرواز بسیار نزدیک است. بلیط چارتر و لحظه آخری مشهد بلیطی است که برای آن تخفیف در نظر گرفته شده است و دلیل آن هم این است که شرکت‌های فروش بلیط تمام صندلی‌های یک هواپیما یا بخشی از آن‌ها را خریداری کرده و با قیمتی که خودشان تعیین می‌کنند، به فروش می‌رساند. هرچه به روز پرواز نزدیک‌تر شویم، قیمت بلیط چارتری نیز کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل به این بلیط‌ها بلیط لحظه آخری نیز گفته می‌شود.

در برخی مسیرها که تقاضای سفر زیاد است، بلیط چارتری ارائه نمی‌‎شود و یا قیمت آن با بلیط سیستمی برابری می‌کند. نکته‌ای که درباره بلیط لحظه آخری ساری به مشهد وجود دارد، این است که آن‌ها را نمی‌توان کنسل کرد و در صورت کنسلی وجهی به شما برگردانده نمی‌شود. همچنین قیمت این بلیط‌ها برای همه سنین یکسان است. اگر به دنبال خرید بلیط چارتری ساری به مشهد هستید، باید یک چمدان آماده داشته باشید! زیرا زمان پرواز این بلیط‌ها بسیار نزدیک است.

بلیط لحظه آخری ساری به مشهد

رزرو آنلاین پرواز ساری مشهد


برای خرید بلیط هواپیمای ساری به مشهد راه‌های زیادی وجود دارد. می‌توانید به شرکت‌های هواپیمایی و ایرلاین‌های مختلف مراجعه کنید و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. این کار کمی وقت‌گیر است و امکان بررسی بلیط تمامی ایرلاین‌ها وجود ندارد. بهترین راه برای خرید بلیط هواپیما ساری به مشهد و یا رزرو پرواز مشهد ساری، مراجعه به سایت یا اپلیکیشنی مرجع همچون سفرمارکت است.
در سفرمارکت می‌توانید در بلیط هواپیما مورد نظر خود را خریداری کنید. در بخش بلیط‌های هواپیما باید اطلاعاتی نظیر مبدا (ساری)، مقصد (مشهد)، تاریخ رفت و تعداد مسافران را مشخص کنید.

اگر به بلیط رفت و برگشتی نیاز دارید، باید در این بخش گزینه مربوط به آن را فعال کنید و تاریخ برگشت را نیز مشخص کنید. سپس باید برروی گزینه جستجوی بلیط هواپیما کلیک کنید تا در صفحه بعد لیستی از ده‌ها بلیط هواپیما ساری به مشهد را مشاهده کنید. می‌توانید این بلیط‌ها را از قیمت کم به زیاد مرتب کنید و چیدمان صفحه را تغییر دهید. همچنین استفاده از فیلترهایی که سفرمارکت برای شما در نظر گرفته شده است، سبب می‌شود تا بتوانید نتایج را محدودتر و انتخاب خود را راحت‌تر کنید. ضمنا می‌توانید بلیط قطار ساری مشهد را هم تهیه کنید.
در این صفحه می‌توانید اطلاعات بلیط را بررسی کنید و قیمت بلیط هواپیمای ساری به مشهد را با یکدیگر مقایسه کنید. پس از انتخاب بلیط باید برروی گزینه خرید از سایت کلیک کنید تا سفرمارکت شما را به سایت پذیرنده منتقل کند.