برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما رشت کیش

رزرو پرواز رشت کیش با مقایسه قیمت از ایرلاین های مختلف در سفرمارکت
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما رشت به کیش


فاصله بین رشت به عنوان یک شهر در شمالی‌ترین نقاط ایران و کیش در جنوبی‌ترین قسمت کشور پهناورمان، بسیار زیادتر از آن است که بتوان همیشه این مسیر را با وسایل نقلیه‌ای مثل ماشین، اتوبوس یا قطار طی کرد. به‌علاوه، برای رفتن به کیش به عنوان یک جزیره در دل خلیج فارس، لازم است در کنار مسیری که از رشت تا استان هرمزگان طی می‌کنید، مسیری را نیز سوار کشتی شوید تا به جزیره برسید. از همین رو، برای افرادی که تحمل خستگی راه را ندارند یا عجله دارند، سفر با بلیط هواپیما کیش راحت‌ترین وسیله برای سفر از رشت به کیش است و دیگر نیاز به طی کردن یک مسیر زمان‌بر یا استفاده از کشتی نیست. پرواز رشت به کیش حدوداً دو ساعت به طول می‌انجامد و شما بدون خستگی آزاردهنده‌ای به کیش خواهید رسید.

خرید بلیط هواپیما رشت به کیش از سفرمارکت

قیمت بلیط رشت به کیش


بلیط هواپیما رشت به کیش قیمت ثابتی ندارد و وابسته به عوامل متعددی در تغییر است. این عوامل می‌توانند وابسته به زمان، یک رویداد خاص مثل تعطیلی و آب‌ و ‌هوا باشد. به طور مثال، در روزهای آغازین سال که با تعطیلات نوروزی همراه است، این بلیط با افزایش قیمت مواجه می‌شود. افراد بسیاری در استان گیلان مایل به سفر به کیش هستند تا تعطیلات خود را در جزیره بگذرانند و بلیط هواپیما رشت به کیش طرفدارانی بسیاری دارد. این قیمت در تابستان که اوج سفر است نیز در بالاترین حد خود باقی می‌ماند؛ زیرا در طی این روزها تعداد افرادی که قصد دارند به قصد گذراندن اوقات فراغت و استفاده از تفریحات آبی یا کنسرت‌های شبانه جزیره خود را از رشت به کیش برسانند زیاد است؛ اما با شروع فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و سپس سرد شدن هوا، با توجه به اینکه تعداد خریداران کم خواهد شد، قیمت بلیط رشت به کیش، نسبتا کاهش می‌یابد و تعداد پروازهای رشت به کیش نیز کمتر از گذشته می‌شود. همچنین مسئله دیگری که بر روی قیمت پرواز رشت به کیش تاثیرگذار است، خرید در روزهای مختلف هفته است. قیمت بلیط در روزهای وسط هفته ارزان‌تر از روزهای آخر هفته یا تعطیلات رسمی است و اگر شما قصد دارید ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری کنید، مسلما تعطیلات گزینه خوبی نیستند.

خرید بلیط هواپیما رشت کیش از سفرمارکت


برای خرید بلیط هواپیما رشت کیش از سفرمارکت، باید به بخش بلیط هواپیما بروید. در این بخش کادرهایی وجود دارد که از شما نام شهر مبدأ و مقصد، زمان پرواز و نوع آن یعنی رفت و برگشتی یا یک طرفه بودن را می‌خواهد. پیشنهاد می کنیم بلیط برگشت یعنی بلیط هواپیما کیش به رشت را همزمان با بلیط رفت رزرو کنید تا آسوده خاطر باشید. سفرمارکت تدابیری اندیشیده‌است برای اینکه با ایجاد فیلترهایی مربوط به قیمت و وجود یک تقویم قیمتی، ارزانترین بلیط هواپیما مربوط به مسیر پروازی مورد نظر، در اینجا ارزاترین بلیط هواپیما رشت کیش، در یک ماهه اخیر به کاربران نشان داده شود. پوشش گسترده‌ای که سفرمارکت در فروش آنلاین بلیط‌های هواپیما دارد، از آن‌جا نشأت می‌گرد که سفرمارکت منحصر به یک یا دو خط هوایی یا آژانس گردشگری نیست؛ بلکه با همکاری با غالب خطوط هوایی و آژانس‌های گردشگری طراز اول کشور و دنیا، امکانی فراهم می‌کند که طی آن، به طور مثال شما بتوانید در یک لحظه تمام بلیط‌های مربوط به رشت کیش که توسط چندین آژانس ارائه می‌شود را مشاهده کنید. این پایان کار نیست. شما با زدن دکمه خرید از بین ده‌ها وبسایت، این امکان را خواهید داشت که قیمت‌های مختلفی که یک سایت خاص برای پرواز ارائه می‌دهد را نیز به ترتیب ارزان‌ترین تا گران‌ترین قیمت مشاهده کنید. این اتفاق به این معنا است که شما در آن واحد، یک مقایسه همه‌جانبه برای خرید بلیط هواپیما رشت کیش از سفرمارکت خواهید داشت و سپس با انتخاب بهترین گزینه موجود، خرید خود را انجام خواهید داد.

پرواز رشت به کیش چارتر


یکی از بهترین اتفاقاتی که در طی خرید بلیط هواپیما برای کاربران رخ خواهد داد این است که بتوانند یک بلیط چارتر ارزان‌قیمت خریداری کنند. بلیط چارتر یک نوع بلیط هواپیما است که تفاوت‌هایی با بلیط سیستمی دارد. در حالت چارتری، هواپیما تحت اجاره یک شرکت خاص قرار می‌گیرد. به فرض اگر یک کاروان ورزشی قصد سفر برای یک رویداد ورزشی را داشته باشد، یک هواپیما برای آن چارتر و اصطلاحا دربست می‌شود. در حالت بلندمدت‌تر، مثلا تعداد زیادی از کارمندان یک شرکت تجاری بزرگ، در طی هفته باید چندبار باید از رشت به کیش سفر کنند. در این حالت شرکت تمام صندلی‌های یک هواپیما یا بخشی از صندلی‌ها را از یک خط هوایی اجاره می‌کند و پرواز چارتری ایجاد می‌شود. در پرواز چارتری قیمت بلیط هواپیما توسط شرکت چارترکننده تعیین می‌شود و می‌تواند بهای بیشتر یا کمتری تعیین کند. اغلب این شرکت‌ها برای جلوگیری از زیان مالی و پر شدن صندلی‌های هواپیما، قیمت کمتری بر روی بلیط‌های خود می‌گذارند؛ مخصوصا اگر در طی فرآیند فروش خریداران زیادی اقدام به خرید بلیط هواپیما نکرده باشند. در پرواز چارتر رشت به کیش نیز این اتفاق ممکن است طی چارتر شدن یک خط هوایی توسط یک آژانس گردشگری رخ بدهد. مثلا یک آژانس گردشگری در رشت قصد فروش تور کیش داشته باشد. اگر این آژانس موفق به فروش تمام تورهای خود نشود، صندلی‌های اضافه را با قیمت کمتر به مردم عادی می‌فروشد. در این حالت، در سفرمارکت در کنار هر بلیط، عبارت چارتری به نمایش درمی‌آید و می‌توانید آن را انتخاب کنید.

پرواز رشت به کیش لحظه آخری


شاید برای عده زیادی پرواز لحظه آخری نویدبخش قیمتی کمتر برای پرواز از رشت به کیش باشد؛ اما باید بدانید که همیشه این اتفاق نمی‌افتد. بویژه اگر در دوران پیک سفرها باشید. در این طی رزوهایی که تعداد پرواز از رشت به کیش بسیار زیاد است و بلیط‌های زیادی به فروش می‌رسد، شاید منتظر ماندن برای بلیط لحظه آخری کیش کار صحیحی نباشد. چراکه گاهی این بلیط‌ها چندین برابر قیمت اصلی خود می‌شوند. اما در دوران گذر از اوج سفرهای تابستانی یا تعطیلات نوروزی، با توجه به اینکه تعداد کسانی که خواستار سفر از رشت به کیش هستند کاهش می‌یابد، امکان اینکه شرکت هواپیمایی در لحظات آخر پیش از پرواز، بلیط لحظه آخری رشت به کیش را با قیمت کمتری به فرو برساند وجود دارد. به طور کل منتظر ماندن برای خرید بلیط پرواز لحظه آخری، بیشتر مناسب مسیرهای پر رفت و آمد مانند مسیر تهران مشهد یا تهران کیش است.

کلام آخر
در نهایت لازم است تکرار کنیم که بهترین راه برای سفر از رشت به کیش سفر هوایی است. همچنین بهترین روش برای تهیه بلیط هواپیمای رشت به کیش، خرید آنلاین از سایت‌های فروش بلیط آنلاین هواپیما است که در این میان سفرمارکت با دلایلی که ذکر کردیم، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در سفرمارکت شما این امکان را دارید که هم بلیط‌های سیستمی و هم بلیط‌های چاتری موجود را مشاهده و خریداری کنید و نیز با توجه به تقویم قیمتی، حدس بزنید که بهترین زمان برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما چه روزهایی در ماه است. تنوع زیستی بین رشت و کیش چنان زیاد است که مطمئنا از اینکه پس از خرید بلیط هواپیما کیش از سفرمارکت به این جزیره پا گذاشتید، از دیدن زیبایی‌های این مروارید خلیج فارس شگفت‌زده خواهید شد و سفری به یاد ماندنی را در خاطراتتان حفظ خواهید کرد.