برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

شرکت هواپیمایی معراج

بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی معراج و دیگر ایرلاین‌های ایرانی و خارجی را در اینجا جستجو کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما از شرکت معراج


هواپیمایی معراج از تازه نفس ترین ایرلاین های کشور است که در طول فعالیت کوتاه مدتش توانسته اعتبار خوبی دست و پا کند. معراج این اعتبار را به خاطر ارزش به وقت مسافرینش به دست آورده است. زیرا پروازهایش در مقایسه با پروازهای بقیه ایرلاین‌ های ایرانی کم ترین تاخیر را دارد. به طوری که در سال ۹۳ این ایرلاین با میانگین ۷ دقیقه تاخیر در پروازهایش، کم تاخیرترین شرکت هواپیمایی ایران انتخاب شد.

تاریخچه ایرلاین


ایرلاین معراج در سال ۱۳۸۹ و بعد از کسب مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی شرکت به مدیریت کاپیتان میرسمیعی افتتاح شد و دفتر اصلی آن همچنان در تهران قرار دارد. این ایرلاین در راستای اهداف خود همواره در پی جذب بهترین کارکنان بوده و به همین جهت نتایج رضایت بخشی در طول فعالیت خود داشته است. ایرلاین معراج رکورد دیگری را در کارنامه خود دارد، این شرکت با انجام پرواز هیئت سیاسی کشور در سال ۹۵، توانسته به رکورد طولانی ترین پرواز ایرانی دست یابد. این پرواز که از سیدنی به تهران انجام می شد، بدون سوختگیری و توقف ۱۷ ساعت طول کشید.

شرکت هواپیمایی معراج از ایرلاین های ایرانی موفق در زمینه برگزاری سفرهای هوایی داخلی و خارجی است.

ناوگان هوایی ایرلاین


شرکت هواپیمایی معراج نه تنها از نظر سابقه فعالیتش بلکه با ناوگان مدرن و پرسنل و نیروی کار تازه نفسش، جوان خوانده می شود. در حال حاضر شرکت هواپیمایی معراج پروازهای خود با ۱۱ فروند هواپیمای مسافربری انجام می دهد و ناوگانش متشکل از ۲ فروند هواپیمای ایرباس ۳۰۰، ۳ فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۰، ۱ فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۱، ۲ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۰۷، ۱ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ و ۲ فروند هواپیمای فالکن ۵۰ است. البته هواپیماهای فالکن معراج دولتی بوده و در مسیرهای مسافربری استفاده نمی شوند.

مقاصد پروازی ایرلاین معراج


مقاصد پروازهای داخلی: تهران، مشهد، شیراز، قشم، اصفهان، کیش، تبریز، کرمانشاه، چابهار و عسلویه
مقاصد پروازهای خارجی: ترکیه، مالزی، عراق، کویت و امارات
مقاصد پروازهای فصلی: فرودگاه های بین المللی وارنا بلغارستان، ایروان ارمنستان، تفلیس گرجستان، سوچی روسیه، پالکوو روسیه، مسکو روسیه، نجف عراق، کویت، قونیه ترکیه، بانکوک تایلند، دهلی هند، بغداد عراق
مقاصد پروازهای چارتری: اسپارتا ترکیه، استانبول ترکیه، ازمیر ترکیه، جیپور هند و دبی امارات

قطب های ایرلاین معراج


قطب اصلی پروازهای شرکت هواپیمایی معراج فرودگاه بین المللی مهرآباد و قطب دوم آن فرودگاه بین المللی کیش و شهید هاشمی نژاد مشهد است. اگر قصد سفر به این شهرها را داشته باشید، به راحتی می توانید بلیط هواپیمای این ایرلاین را تهیه کنید. البته فرودگاه بین المللی امام خمینی نیز قطب پروازی بین المللی این ایرلاین به حساب می آید.

لوگوی ایرلاین معراج


اگر بلیط هواپیمای یکی از مقاصد بالا را خریداری کرده باشید، حتما چشمتان به لوگوی این شرکت هواپیمایی افتاده است. این لوگو مفاهیمی مثل حرکت،‌ اطمینان،‌ لذت و آرامش را به زبان سمبلیک انتقال می دهد که در واقع شعار ایرلاین معراج است. اگر نگاهی به این نشان بیاندازید،‌ می بینید که ترکیبی از یک دایره با ۲ بال است که مفهوم پرواز را می رساند.

کلاس های پروازی ایرلاین معراج


فرست کلاس
هواپیمایی معراج دارای هر ۳ کلاس پروازی است ولی تعداد محدودی از هواپیماهای آن صندلی فرست کلاس دارند. با این حال همه امکانات و خدمات استاندارد، پذیرایی مناسب و سرگرمی های متنوع برای مهمانان این کلاس پروازی فراهم می شود.
کلاس تجاری
برای اینکه لذت بیش تری را در طول پرواز خود احساس کنید، باید بلیط هواپیمای کلاس تجاری این ایرلاین را تهیه کنید. صندلی های راحت و تخت شو، فضای کافی برای پاها، امکان تنظیم صندلی، کترینگ مناسب، صفحه مانیتور صندلی و همچنین سرگرمی های پروازی شرایط ایده آلی برای سفر مسافران با این کلاس پروازی فراهم کرده است.
کلاس اکونومی
فاصله صندلی های هواپیماها در ایرلاین معراج بیش تر از حالت متوسط استاندارد است و این به خاطر تغییر چیدمان صندلی هاست که برای راحتی بیش تر مسافرین انجام شده است. ضمن این که خدمات و کترینگ مناسب لذت بیش تری را در سفر با این کلاس پروازی به ارمغان می آورند.

میزان بار مجاز ایرلاین معراج


همانطور که تمامی ایرلاین های خارجی و داخلی مقرراتی برای حمل بار خود وضع کرده اند، هواپیمایی معراج نیز از این قاعده مستثنی نیست و خریداران بلیط هواپیما از این ایرلاین موظف به رعایت این قوانین هستند. این شرکت برای حمل بار بیش از میزان مجاز به ازای هر کیلو بار اضافی مبلغی دریافت می کند و در خصوص آسیب اشیا شکستنی و فاسد شدنی مسئولیتی را نمی پذیرد.
میزان بار مجاز در پروازهای داخلی بنا به کلاس پروازی بین ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم برای بزرگسال و ۵ کیلوگرم برای خردسالان است. میزان بار مجاز در پروازهای خارجی به ازای هر مسافر ۲۵ کیلوگرم است.