برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما مشهد نجف

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به نجف را اینجا پیدا کنید
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
نجف
همه فرودگاه ها (NJF)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

نجف و مشهد دو شهر مذهبی هستند که مسلمانان بسیاری از سراسر جهان برای زیارت حرم‌های واقع در این دو شهر به آن‌ها مسافرت می‌کنند. ممکن است تعدادی از افراد بخواهند با رزرو بلیط هواپیما نجف از مشهد به نجف بروند. استان نجف منطقه‌ای هموار است که از رود فرات در شمال شرقی تا مرز عربستان سعودی در جنوب غربی امتداد دارد. به جز منطقه نزدیک رودخانه، این منطقه کم جمعیت است. پیش از خرید بلیط هواپیما مشهد نجف، این مطلب را بخوانید.

بلیط هواپیما مشهد نجف

بلیط هواپیما مشهد نجف


از آنجایی که تقاضای موجود برای سفر به نجف زیاد است، چند ایرلاین مختص مسافران از شهرهای مختلف به نجف هستند. تقاضا برای خرید بلیط هواپیما مشهد نجف نسبت به دیگر شهرهای کشور زیادتر است. به ‌همین ‌دلیل از فرودگاه بین‌المللی مشهد نیز پرواز به نجف عراق انجام می‌شود. حال در مورد مشهد قطعا می‌دانید که پایتخت مذهبی ایران حساب می‌شود و به ‌همین ‌دلیل سالانه افراد زیادی از عراق به مشهد سفر می‌کنند. ایرلاین‌های ماهان ایر، ایران ایر، کیش ایر، قشم ایر، زاگرس، العراقیه و غیره مسافران را به صورت متقابل میان شهرهای ایران و عراق جابه‌جا می‌کنند. پرواز مشهد نجف چیزی حدود ۲ ساعت زمان می‌برد و به ‌همین‌ دلیل رزرو بالایی دارد. هرچه به روزها و تعطیلات مذهبی نزدیک می‌شویم، قیمت بلیط هواپیما کربلا و نجف افزایش پیدا می‌کند.

پرواز مشهد نجف


پرواز از مشهد به نجف یک پرواز امن و آسان و کوتاه است. مسافرینی که قصد خرید بلیط مشهد نجف یا خرید بلیط هواپیما نجف مشهد را دارند، چه به صورت فردی و چه از طریق تور نجف، می‌توانند از طریق ایرلاین‌های قشم ایر، تهران معراج، هواپیمایی آسمان، بليط تهران نجف هواپیمایی امارات، بلیط هواپیما نجف هواپیمایی قطر ایرویز و پرواز تهران نجف هواپیمایی فلای دبی را خریداری کنند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف


برای اطلاع از قیمت‌های بلیط هواپیما مشهد به نجف، ما برای شما یک پیشنهاد فوق‌العاده داریم. سفرمارکت هم در سایت و هم در اپلیکیشن خود، قیمت‌های مختلف بلیط مشهد نجف را به شما نشان می‌دهد. قیمت بلیط پرواز مشهد نجف بسته به زمان پرواز شما متفاوت خواهد بود. همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، به دلیل گرمای بیش از اندازه نجف در فصل تابستان، به ویژه مرداد ماه، معمولا قیمت بلیط در این ماه کاهش خواهد یافت. از طرفی، در ماه محرم و صفر علاوه بر اینکه تعداد پروازها به این مقصد بیشتر است، قیمت بلیط‌ها نیز بیشتر خواهد بود.