برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما مشهد اهواز

بهترین بلیط هواپیما مشهد به اهواز را از میان ده‌ها وبسایت مقایسه کنید و با کمترین قیمت بخرید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
اهواز
همه فرودگاه ها (AWZ)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما مشهد اهواز


افرادی بسیاری برای زیارت حرم مطهر رضوی از اهواز به مشهد سفر می‌کنند که طبعا پس از مدتی باید شهر خود یعنی اهواز بازگردند. از دیگر سو، خود ساکنین مشهد نیز ممکن است به دلایل بسیاری مثل گردش و سفر، مسائل کاری و دیدن اقوام و آشنایان از مشهد به اهواز سفر کنند. فاصله زیاد بین مشهد در شمال شرقی ایران تا اهواز در جنوب غربی ایران موجب شده تا سفر هوایی و رزرو پرواز اهواز بهترین گزینه برای جابه‌جایی افراد بین دو شهر مشهد و اهواز باشد. از همین رو است که ما قصد داریم به مسائل پیرامون بلیط هواپیما مشهد اهواز در این مقاله بپردازیم.

رزرو آنلاین پرواز مشهد به اهواز از سفرمارکت

قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز


به طبع تعداد بلیط های پرواز اهواز مشهد بسیار بیشتر از مسیر برعکس آن یعنی مشهد اهواز است؛ اما در طی روز هواپیماهایی هستند که از باند «فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد» به سمت فرودگاه اهواز به پرواز درآیند. قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز به صورت ثابت با مسیر برعکس آن تفاوت چندانی ندارد. مسئله این است که در ایام خاص ممکن است قیمت بلیط‌ها کم یا زیاد شود. به طور مثال در زمان شهادت یا ولادت امام رضا ممکن است قیمت‌ها افزایش داشته باشند. به طور کل نیز تابستان‌ها به دلیل اینکه اوج ترافیک پروازی است قیمت‌ها افزایش می‌یابد. در زمستان‌ها نیز با کاهش قیمت بلیط هواپیما مواجهیم. قیمت بلیط هواپیما مشهد به اهواز بسته به ایرلاین مورد نظر شما، ساعت پرواز، روزی که قصد پرواز به سمت اهواز را دارید و مواردی از این دست متغیر خواهد بود.

بلیط لحظه آخری
مشهد اهواز


شما علاوه بر خرید بلیط سیستمی که یه صورت معمول توسط متقاضیان خریداری می‌شود، یک راه دیگر نیز برای خرید بلیط هواپیما مشهد به اهواز دارید که ارزانتر نیز هست. بلیط لحظه آخری همانطور که از نامش پیدا است، ممکن است با برنامه‌ریزی شما همخوانی نداشته باشد و بیشتر برای افرادی است که بدون برنامه و یا به یک دلیل فوری قصد سفر به یک شهر دیگر دارند. بلیط لحظه آخری اهواز نیز به همین شکل است. برای خرید بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به مقصد اهواز شما باید به عبارت چارتری در کنار قیمت ارائه شده توجه کنید. این بلیط قیمت ارزانتری دارد اما بدون قابلیت استرداد است. یعنی شما پس از خرید نمی‌توانید پشیمان شوید و شرکت هیچ مقدار از پولتان را به شما برنمی‌گرداند. تفاوت بلیط سیستمی با چارتری در همین مسئله است. بلیط سیستمی برای کودکان قیمت متفاوتی دارد و قابل استرداد است. اگر شما در یک سایت مثل سفرمارکت به دنبال ارزانترین بلیط مشهد اهواز هستید، باید مرتب‌سازی صفحه را بر اساس قیمت قرار دهید. اینچنین سفرمارکت یا هر سایت آنلاین فروش و معرفی بلیط هواپیما به شما ارزانترین قیمت را نشان خواهد داد.

خرید بلیط لحظه آخری مشهد اهواز

فرودگاه اهواز


«فرودگاه بین‌المللی سپهبد شهید قاسم سلیمانی» فرودگاه بین‌المللی اهواز شناخته می‌شود و شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، ماهان، کاسپین، ایران ایرتور، آتا، کارون، وارش، کیش ایر، قشم ایر، تابان و زاگرس در این فرودگاه فعال هستند. فرودگاه همه روزه پروازهایی به سمت مشهد دارد و در طول هفته این مسیر هوایی فعال است. این فرودگاه در شهر اهواز و 11 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد.
فرودگاه اهواز پیش از انقلاب ابتدا در خدمت شرکت نفت و در جهت استفاده کارمندان آن بود تا اینکه در دهه ۴۰ شمسی توسعه یافت و پهنای باند آن گسترده‌تر شد. پس از انقلاب نیز بیش از پیش توسعه یافت و مقاصد داخلی و خارجی آن افزایش یافت. رفت و آمد به این فرودگاه سخت نیست و راحت‌ترین کار استفاده از تاکسی‌های فرودگاه به سمت مرکز شهر و از مرکز به سمت فرودگاه است. تاکسی‌هایی از چهار راه نادری، سه راه فرودگاه یا میدان چهارشیر- سه راه فرودگاه قرار دارند که شما را به فرودگاه می‌رسانند. همچنین می‌توانید با استفاده از اتوبوس در مسیر خیابان سلمان فارسی (نادری) یا ترمینال اتوبوس‌های کوی ملت – سه راه فرودگاه به مقصد برسید.

رزرو پرواز مشهد اهواز از سفرمارکت


برای افرادی که قصد دارند از مشهد به سمت اهواز پرواز کنند سفرمارکت اطلاعات کاملی از لیست پرواز مشهد اهواز در اختیارشان خواهد گذاشت. ما در تیم سفرمارکت برآنیم تا از ابتدای سفرهای شما، با راهنمایی کامل و همه‌جانبه سفر برنامه‌ریزی شده و بدون دردسری را برای شما فراهم کنیم. به جز اطلاعات مربوط به پرواز مشهد اهواز، ما به شما اطلاعاتی درباره جاهای دیدنی اهواز نیز می‌دهیم تا دوران اقامت شما در این شهر زیبا با دیدن مکان‌های تاریخی و دیدنی آن طی شود. اطلاع از لیست هتل های اهواز و رستوران های اهواز نیز در سایت سفرمارکت برای شما امکان‌پذیر است.