close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

بلیط ارزان کیش

یک طرفه
رفت و برگشت
location_on
location_on
today
تاریخ رفت
today
تاریخ برگشت
people
اکونومی | ۱ نفر
arrow_drop_down


۱ بزرگسال
+
-
۰ کودک
+
-
۰ نوزاد
+
-

بستن

بلیط ارزان کیش برای برنامه ریزی یک سفر اقتصادی به جزیره زیبای کیش ضروری است. چون شما اگر بتوانید پرواز کیش را با قیمتی پایین تهیه کنید، بخش بزرگی از هزینه‌های سفرتان را کاهش داده‌اید و کافی است به فکر اقامت و تفریحات دیگر در کیش باشید. در اینجا بیشتر درباره بليط هواپيما كيش و روش‌های تهیه و خرید آن صحبت می‌کنیم.

بلیط ارزان کیش


بلیط کیش ارزان در این روزها که قیمت بلیط هواپیما رشد زیادی پیدا کرده است، اهمیت فراوانی دارد. زیرا هزینه رفت و آمد مخصوصا اگر به صورت یک سفر هوایی باشد، بخش بزرگی از هزینه های یک سفر را به خود اختصاص می‌دهد. از همین رو بسیاری از گردشگران از هر طبقه اجتماعی که قصد سفر به کیش را دارند، درباره تهیه بلیط ارزان کیش مصر هستند.

پرواز تهران کیش


فاصله زیاد تهران و کیش موجب شده قیمت پرواز تهران کیش، یکی از بالاترین و گران ترین پروازهای کشور باشد. اما لازم نیست خیلی نگران باشید چون به کمک ابزارهای هوشمندانه‌ای همچون موتور جستجو بلیط هواپیما مثل سفرمارکت، می‌توان یک پرواز کیش به تهران یا پرواز تهران به کیش ارزان و مقرون به صرفه را پیدا کنید. پرواز تهران کیش پرتقاضاترین بلیط هواپیما کیش در میان همه پروازهای کیش است. شاید به این دلیل که به دلیل فاصله زیاد تهران و جزیره کیش، گزینه های دیگر سفر مانند سفر زمینی و ریلی، گزینه های محبوبی نباشند. از سوی دیگر، جمعیت زیاد گردشگران تهرانی که قصد سفر به کیش را دارند، موجب شده تا پرواز تهران کیش، از پرفروش‌ترین بلیط های کیش به شمار برود. از آنجایی که هر سفری با بازگشتی هم همراه است، پرواز کیش به تهران هم از گزینه های محبوب و پرطرفدار در صنعت گردشگری است.

آب و هوای کیش


جزیره کیش، در قلب خلیج فارس جای گرفته است و نزدیکی آن به خط استوا و وجود آب‌های گرم و گسترده در اطراف، موجب شده تا هوای کیش، جزو گروه شهرهای گرم و شرجی قرار بگیرد. از همین رو شاید تابستان زمان خیلی ایده آلی برای سفر به کیش نباشد. در مقابل، فصل های خنک تر سال مانند زمستان و اواخر پاییز و اوایل بهار، زمان مناسب‌تری برای سفر به جزیره کیش باشند. چون هوا در این زمان‌ها، معتدل‌تر و مطبوع‌تر است. هر چند قیمت هتل ها و بلیط هواپیما در این فصل های معتدل بیشتر خواهد شد. اما اگر تحمل گرما را دارید، یکی از راه های پیدا کردن بلیط کیش ارزان، سفر به این جزیره زیبا در گرمای تابستان است.

بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰


خرید بلیط کیش لحظه آخری که بیشتر با عنوان بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰ شناخته می‌شود، در اصل همان بلیط های چارتری یا حتی سیستمی است که در زمان نزدیک به پرواز، با کاهش قیمت رو به رو می‌شوند. به همین دلیل بسیاری از کسانی که به دنبال بليط كيش ارزان هستند منتظرند تا یک بلیط دقیقه نودی کیش را پیدا کنند. اما جستجو کردن در بین صدها سایت و آژانس فروشنده بلیط هواپیما کار آسانی نیست. ولی یک موتور جستجو بلیط هواپیما مثل سفرمارکت مشکل را حل می‌کند. زیرا با با نیاز کردن شما از گشتن در چندین سایت و گردآوردن همه آژانس های معتبر و موفق در یک پلتفرم، شما را از سردرگمی نجات داده است. تنها کافی است چمدانتان را ببندید و این آمادگی را داشته باشید که به محض پیدا شدن یک بلیط کیش لحظه آخری، آن را به دست بیاورید. شاید هم دنبال پرواز کیش به تهران امروز باشید. آن هم به آسانی قابل دریافت است. زیرا ایرلاین های مختلفی از جمله هواپییمایی کیش ایر، تقریبا در هر روز پروازی به سمت تهران را دارند.

سوغات کیش چه چیزهایی هستند؟


اما از کیش چه سوغات یا رهاوردی می‌توانیم داشته باشیم؟ کیش یکی از نقاطی است که خرید و گردشگری خرید بخشی از جاذبه های آن است. پس اولین گزینه پیش رو در این باره رفتن به مراکز خرید متنوع و پرشمار کیش برای خرید سوغات گوناگون است. در کیش شما می‌توانید پوشاک و لوازم جوانبی (اکسسوری)، لوازم آرایشی و بهداشتی و خوراکی های وارداتی مانند قهوه و شکلات را با قیمت هایی بسیار پایین‌تر تهیه کنید. فرآورده‌های خرما و صنایع دستی، هم از رهاوردهای بومی و سنتی جزیره کیش به شمار می‌رود. اگر امکان حمل و جابه جایی ماهی و میگو داشته باشید، فرصت استثنائی برای خرید ماهی و میگو جنوبی خواهید داشت.

بلیط کیش به تهران ارزان قیمت با سفرمارکت


برای آنکه بتوانید بلیط کیش به تهران ارزان قیمت را پیدا کنید لازم است تا در میان سایت های مختلف به جستجو بپردازید. اما این کار زمان زیادی از شما می‌گیرد. یک کاربر این فرصت را ندارد تا در بین صدها سایت مختلف به دنبال ارزانترین بلیط کیش باشد و یا برای آنکه بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰ پیدا کند، هر چند دقیقه یکبار چندین سایت را بررسی کند. اما سفرمارکت مشکل شما را حل کرده است. زیرا سفرمارکت یک بازار مجازی تخصصی سفر است که آژانس های مسافرتی و سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما، به عرضه بلیط هواپیما هایشان به مقاصد مختلف می‌پردازند. شما می‌توانید با یک جستجوی ساده، قیمت همه بلیط های کیش مانند پرواز کیش به تهران و پرواز تهران به کیش را با هم مقایسه کنید و بلیط ارزان کیش و بلیط کیش به تهران ارزان قیمت را به راحتی پیدا کنید.