برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط ارزان کیش

بلیط کیش ارزان را از میان ایرلاین‌ها و سایت‌های مختلف می‌توانید پیدا کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
کیش
همه فرودگاه ها (KIH)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط ارزان کیش برای برنامه ریزی یک سفر اقتصادی به جزیره زیبای کیش ضروری است. چون شما اگر بتوانید پرواز کیش را با قیمتی پایین تهیه کنید، بخش بزرگی از هزینه‌های سفرتان را کاهش داده‌اید و کافی است به فکر اقامت و تفریحات دیگر در کیش باشید. در اینجا بیشتر درباره بليط هواپيما كيش و روش‌های تهیه و خرید آن صحبت می‌کنیم.

خرید بلیط ارزان کیش از سفرمارکت.

بلیط ارزان کیش


بلیط کیش ارزان در این روزها که قیمت بلیط هواپیما رشد زیادی پیدا کرده است، اهمیت فراوانی دارد. زیرا هزینه رفت و آمد مخصوصا اگر به صورت یک سفر هوایی باشد، بخش بزرگی از هزینه های یک سفر را به خود اختصاص می‌دهد. از همین رو بسیاری از گردشگران از هر طبقه اجتماعی که قصد سفر به کیش را دارند، درباره تهیه بلیط ارزان کیش مصر هستند.

آب و هوای کیش


جزیره کیش، در قلب خلیج فارس جای گرفته است و نزدیکی آن به خط استوا و وجود آب‌های گرم و گسترده در اطراف، موجب شده تا هوای کیش، جزو گروه شهرهای گرم و شرجی قرار بگیرد. از همین رو شاید تابستان زمان خیلی ایده آلی برای سفر به کیش نباشد. در مقابل، فصل های خنک تر سال مانند زمستان و اواخر پاییز و اوایل بهار، زمان مناسب‌تری برای سفر به جزیره کیش باشند. چون هوا در این زمان‌ها، معتدل‌تر و مطبوع‌تر است. هر چند قیمت هتل های کیش و بلیط هواپیما در این فصل های معتدل بیشتر خواهد شد. اما اگر تحمل گرما را دارید، یکی از راه های پیدا کردن بلیط کیش ارزان، سفر به این جزیره زیبا در گرمای تابستان است.

بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰


خرید بلیط کیش لحظه آخری که بیشتر با عنوان بلیط ارزان کیش دقیقه ۹۰ شناخته می‌شود، در اصل همان بلیط های چارتری یا حتی سیستمی است که در زمان نزدیک به پرواز، با کاهش قیمت رو به رو می‌شوند. به همین دلیل بسیاری از کسانی که به دنبال بليط كيش ارزان هستند منتظرند تا یک بلیط دقیقه نودی کیش را پیدا کنند. اما جستجو کردن در بین صدها سایت و آژانس فروشنده بلیط هواپیما کار آسانی نیست. ولی یک موتور جستجو بلیط هواپیما مثل سفرمارکت مشکل را حل می‌کند. زیرا با با نیاز کردن شما از گشتن در چندین سایت و گردآوردن همه آژانس های معتبر و موفق در یک پلتفرم، شما را از سردرگمی نجات داده است. تنها کافی است چمدانتان را ببندید و این آمادگی را داشته باشید که به محض پیدا شدن یک بلیط کیش لحظه آخری، آن را به دست بیاورید.

سوغات کیش چه چیزهایی هستند؟


اما از کیش چه سوغات یا رهاوردی می‌توانیم داشته باشیم؟ کیش یکی از نقاطی است که خرید و گردشگری بخشی از جاذبه های آن است. پس اولین گزینه پیش رو در این باره رفتن به مراکز خرید متنوع و پرشمار کیش برای خرید سوغات گوناگون است. در کیش شما می‌توانید پوشاک و لوازم جوانبی (اکسسوری)، لوازم آرایشی و بهداشتی و خوراکی های وارداتی مانند قهوه و شکلات را با قیمت هایی بسیار پایین‌تر تهیه کنید. فرآورده‌های خرما و صنایع دستی، هم از رهاوردهای بومی و سنتی جزیره کیش به شمار می‌رود. اگر امکان حمل و جابه جایی ماهی و میگو داشته باشید، فرصت استثنائی برای خرید ماهی و میگو جنوبی خواهید داشت. هنگام خرید بلیط تهران کیش و بلیط کیش به تهران میزان بار مجاز هر ایرلاین را چک کنید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید.