برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

پرواز استانبول به اصفهان

بلیط هواپیما استانبول به اصفهان را اینجا از میان ایرلاین های مختلف با ارزانترین قیمت بخرید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
اصفهان
همه فرودگاه ها (IFN)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

استانبول یکی از شهرهای محبوب تمام گردشگران است. این شهر نیمه اروپایی، در تمام فصول جذاب است و همیشه پر از توریست‌هایی از سراسر دنیاست. در کشور ما نیز هم‌وطنان از تمام شهرها به استانبول سفر می‌کنند. یکی از این شهرها اصفهان است. گردشگران زیادی از اصفهان راهی استانبول می‌شوند و برای برگشت خود به دنبال بلیط استانبول به اصفهان هستند. در ادامه این متن با ما همراه باشید تا پس از یک آشنایی کلی با دو شهر استانبول و اصفهان، به بررسی بلیط استانبول اصفهان، قیمت و نحوه خرید آن بپردازیم.

سفر به اصفهان با بلیط هواپیما استانبول اصفهان

بلیط استانبول به اصفهان


همانطور که گفتیم یکی از پروازهای معروف و پرطرفدار میان گردشگران ایرانی، پرواز استانبول اصفهان است. در واقع به جز پرواز اصفهان به مقصد استانبول که برای سفر است، پرواز اصفهان به استانبول هم از جمله پروازهایی است که خیلی از گردشگران و مسافران، قبل از سفر خود در پی یافتن آن هستند تا خیالشان از بازگشت به خانه راحت باشد. به دنبال هر کدام از انواع پرواز استانبول اصفهان که باشید، می‌توانید به سفرمارکت مراجعه کنید.

قیمت بلیط استانبول به اصفهان


برای آنکه به قیمت بلیط هواپیما استانبول اصفهان بپردازیم لازم است با انواع بلیط آشنا باشیم. به زبان ساده می‌توانیم بگوییم که بلیط به دو دسته چارتری و سیستمی تقسیم می‌شود. بلیط چارتری، یک بلیط سیستمی است که در مقیاس زیاد از شرکت هواپیمایی خریداری می‌شود و به همین دلیل تخفیف زیادی شامل آژانس می‌شود. اینگونه آژانس بلیط را با قیمت کمتری می‌فروشد و بلیط چارتری غالبا ارزان‌تر است. اگر هواپیما در لحظات آخر پر نشود، قیمت حتی پایین‌تر نیز می‌آید تا هواپیما خالی پرواز نکند که به بلیط لحظه آخری معروف است. بلیط چارتری و بلیط لحظه آخری برای مسافرانی که در لحظه آخر تصمیم به عزیمت می‌گیرند مناسب و خوش‌قیمت است. البته لازم به ذکر است که بلیط‌های چارتری امکان لغو و کنسلی ندارند.

شما می‌توانید در مسیر رفت و برگشت پرواز استانبول اصفهان را به صورت دو طرفه در پلتفرم گردشگری سفرمارکت جست‌وجو کنید. اگر بلیط هواپیما استانبول اصفهان چارتر در دسترس باشد، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز مثل سیستمی به نمایش درخواهد آمد. چنین بلیطی بسیار ایده‌آل خواهد بود. در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز استانبول اصفهان چارتر دسترسی داشته و با مقایسه قیمت بلیط‌ها، اقدام به خرید ارزان‌ترین نرخ بلیط هواپیما استانبول به اصفهان چارتر کنید. لازم به ذکر است که این نرخ با توجه به مصوبه‌های سازمان هواپیمایی کشوری و آب و هوا و یا حتی حجم مسافر، تغییر می‌کند. برای اطلاع دقیق از بهترین نرخ بلیط هواپیما استانبول به اصفهان باید به سایت یا اپلیکیشن سفرمارکت مراجعه کنید. سفرمارکت با استفاده از سامانه مقایسه نرخ‌ بلیط هواپیما، شما را در انتخاب زمان مناسب بلیط پرواز استانبول اصفهان و بالعکس یاری می‌دهد.
برای درکی کلی از حدود قیمت این پرواز، در سفرمارکت مبدا (استانبول)، مقصد (اصفهان) و بازه زمانی ۸ آبان ۱۴۰۱ تا ۱۵ آبان ۱۴۰۱ را وارد می‌کنیم. حدود قیمت بلیط استانبول به اصفهان در ازای یک نفر از 9 میلیون و 900 هزار تومان آغاز می‌شود و تا 29 میلیون و 300 هزار تومان پیش می‎‌رود.

رزرو پرواز استانبول به اصفهان


اگر قصد دارید بلیط هواپیما استانبول به اصفهان و بلیط اصفهان استانبول را خریداری کنید، بهتر است که نسبت به خرید بلیط چند روز پیش از عزیمت اقدام کنید. سفرمارکت این امکان را برای شما فراهم کرده تا با مقایسه فهرست قیمت پروازهای استانبول به مقصد اصفهان به بهترین قیمت، بلیط استانبول اصفهان را خریداری کنید. کلیه پروازهای رفت و برگشت استانبول اصفهان در سفرمارکت در دسترس گردشگران است. پس زمان و هزینه خود را برای جست‌وجوی بلیط‌ هواپیما استانبول اصفهان ارزان در پرتال‌های دیگر صرف نکنید.
ارزان‌ترین بلیط هواپیما استانبول به اصفهان را از سفرمارکت خریداری کرده و از مزایای خرید بهره‌مند شوید. مخصوصا با نصب اپلیکیشن سفرمارکت، از تخفیفات مختلف و متنوعی نیز برخوردار خواهید شد. کلیه مسافران استانبول اصفهان قادر هستند که با اعمال کردن فیلترینگ مناسب سفر خود، حتی ارزان‌ترین بلیط هواپیما لحظه آخری استانبول اصفهان و بلیط چارتری را در سفرمارکت مشاهده و انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنند.
فراموش نکنید که شما می‌توانید با استفاده از سامانه بلیط سفرمارکت، به همه ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما استانبول اصفهان مانند ایران ایر، ماهان و آتا دسترسی داشته باشید. اگر قصد دارید بلیط هواپیما استانبول اصفهان را از ایرلاین خاصی برای عزیمت در تاریخی خاص، خریداری کنید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده در سیستم فیلترینگ، قادر هستید که ایرلاین دلخواه را انتخاب کنید. البته همیشه در طول هفته یا ماه، ایرلاین مورد نظر شما پروازی از استانبول به اصفهان ندارد و مجبورید از ایرلاین‌های دیگری برای تردد استفاده کنید.

رزرو پرواز استانبول به اصفهان از سفرمارکت

فرودگاه اصفهان و روش‌های دسترسی به آن


فرودگاه اصفهان یا فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی، از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های کشور است که در منطقه صفه اصفهان قرار داشت و در سال ۱۳۶۱، در مکان فعلی احداث شده است. از مزیت‌های این فرودگاه فاصله مناسب آن از اراضی شهری است که از مهم‌ترین نتایج آن می‌توان به عدم ایجاد آلودگی صوتی برای ساکنین شهر اصفهان اشاره کرد. برخی از مقاصد پروازهای این فرودگاه شامل بغداد، نجف، آنتالیا، استانبول، ایروان، تفلیس، دوحه و سن پترزبورگ می‌شود. دور بودن این فرودگاه از شهر باعث شده که هیچ تاکسی خطی بین آن و مرکز شهر در حرکت نباشد. اما سرویس تاکسیرانی وابسته به شهرداری در محوطه فرودگاه است. قیمت تاکسی از فرودگاه تا خیابان جی، ترمینال کاوه، میدان شهدا، آپادانا، آمادگاه و بیمارستان الزهرا و نواحی اطرافش در سال ۱۴۰۱ بین ۴۰ تا 55 هزار تومان است.