برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما باتومی

بلیط هواپیما ارزان باتومی را می‌توانید در سفرمارکت و با یک جستجوی ساده پیدا کنید.
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
باتومی
همه فرودگاه ها (BUS)
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

بلیط هواپیما باتومی


بلیط هواپیما باتومی و خرید آن یکی از دغدغه‌های گردشگران و مسافران ایرانی در زمان سفر به باتومی این شهر زیبای گرجستان است. همه کسانی که می‌خواهند با بلیط هواپیمای باتومی به این شهر زیبا سفر کنند با پرسش‌های زیادی رو به رو هستند. ما در این نوشته تلاش می‌کنیم به این پرسش‌ها درباره بلیط هواپیما باتومی پاسخ بدهیم.

پیش از خرید بلیط هواپیما باتومی چه چیزهایی را باید بدانیم؟


پیش از خرید بلیط هواپیما باتومی لازم است اطلاعات کافی درباره انواع بلیط هواپیما، فرودگاه‌های باتومی، قیمت بلیط هواپیما باتومی، جاهای دینی باتومی، هتل‌های باتومی داشته باشید. با داشتن آگاهی کافی می‌توانید بلیط هواپیما باتومی را به قیمت بهینه تهیه کنید و استرس و نگرانی کمتری هم داشته باشید.

با بلیط هواپیما باتومی گردشگران زیادی به این شهر گرجستان می روند.

انواع بلیط هواپیما باتومی


بلیط هواپیما باتومی به دو شکل متفاوت در دسترس است. سیستمی و چارتری. اینکه از کدام یک از دو روش، بلیط هواپیمای باتومی خود را می‌خرید در قیمت بلیط آن موثر است. همچنین چه زمانی در سال بلیط هواپیما باتومی را می‌خرید یا اینکه چه قدر تا برنامه سفرتان فاصله دارد. برای نمونه در فصل‌هایی که گردشگران بیشتری به گرجستان می‌روند، بلیط هواپیما باتومی گرانتر خواهد بود.

بلیط هواپیمای ارزان باتومی


هیچ کس از صرفه‌جویی و کم کردن هزینه‌ها در سفر بدش نمی‌آید! برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما باتومی توجه ویژه‌ای به فصل و زمان سفرتان داشته باشید که فصل اوج سفر یا High season نباشد. همچنین کلاس پروازی هم نقش مهمی در قیمت بلیط هواپیما باتومی ایفا می‌کند. طبیعتا کلاس پروازی اکونومی ارزان ترین بلیط هواپیما باتومی است. فصول مربوط به خرید و دوره برگزاری حراجی‌ها، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های هنری و فرهنگی هم در تغییر قیمت بلیط هواپیما باتومی مهم هستند. برای پیدا کردن بهترین قیمت برای بلیط هواپیمای باتومی باید خوب در بین گزینه‌های مختلف جستجو کنید تا بتوانید بهترین گزینه را پیدا کنید.

محبوب‌ترین بلیط‌های هواپیما باتومی از شهرهای داخلی


بلیط هواپیما باتومی از تهران
بلیط هواپیما باتومی از مشهد
بلیط هواپیما باتومی از شیراز
بلیط هواپیما باتومی از اصفهان
بلیط هواپیما باتومی از تبریز

محبوب‌ترین بلیط‌های هواپیما باتومی از شهرهای خارجی


بلیط هواپیما باتومی از پاریس
بلیط هواپیما باتومی از سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما باتومی از مونیخ
بلیط هواپیما باتومی از استانبول
بلیط هواپیما باتومی از سئول

پرواز باتومی از نقاط مختلف جهان


پرواز باتومی همانطور که گفتیم یکی از پروازهای معروف و پرطرفدار بین گردشگران ایرانی است. به جز پرواز تهران به باتومی ، پرواز باتومی به تهران هم از جمله پرواز هایی است که خیلی از گردشگران و مسافران، قبل از سفر خود در پی یافتن آن هستند. گروه دیگری از مسافران که طول پرواز باتومی برایشان مهم است، به دنبال پرواز مستقیم باتومی هستند. شما به دنبال هر کدام از انواع پرواز باتومی باشید، می‌توانید از سفر مارکت استفاده کنید.

فرودگاه های باتومی


قبل از خرید بلیط هواپیما باتومی لازم است درباره فرودگاه های باتومی و ویژگی‌های آنها مطالعه کنید. زیرا هر کدام از فرودگاه های باتومی فاصله مختلفی با هتلی که شما در آن سکونت دارید دارند و این در هزینه‌های سفر شما تاثیرگذار است. نه تنها هتل، بلکه فاصله جاهای دیدنی باتومی که قصد بازدید از آن را دارید هم در خرید بلیط هواپیما باتومی مهم هستند. نکته دیگری که باید قبل از خرید بلیط هواپیما باتومی بدانید نوع خدمات و هزینه‌های فرودگاهی در فرودگاه های باتومی است.

گردشگران پس از خرید بلیط هواپیما باتومی به فرودگاه بین المللی باتومی رسیده و از این شهر زیبای گرجستان دیدن می کنند.

خطوط هواپیمایی برای سفر به باتومی


خطوط هواپیمایی متفاوتی از ایران به باتومی سفر می‌کنند و هر کدام قیمت و خدمات متفاوتی دارند. شما برای خرید بلیط هواپیما باتومی لازم است درباره این شرکت‌ها و خطوط هواپیمایی و جزئیاتی مانند میزان اضافه بار و غیره در آنها اطلاعات کسب کنید.

امروزه برای خرید بلیط هواپیما باتومی راه‌های زیادی وجود دارد اما جدیدترین و ارزانترین و شاید بگوییم بهترین و به صرفه ترین خرید بلیط هواپیما باتومی استفاده از مارکت پلیس های سفر است. زیرا شما در مارکت پلیس می‌توانید قیمت بلیط هواپیما باتومی آژانس های مسافرتی مختلف را با هم مقایسه و بهترین و ارزانترین گزینه را برای خرید بلیط هواپیما باتومی انتخاب کنید.
سفرمارکت به عنوان بزرگترین و اولین مارکت پلیس سفر و گردشگری به شما این امکان را می دهد تا بهترین و ارزانترین بلیط هواپیمای باتومی را خریداری نمایید.