برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

بلیط هواپیما رو مقایسه کن

اینجا بلیط هواپیما داخلی و خارجی رو میتونی مقایسه کنی
یک طرفه
|
رفت و برگشت
مبداء
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
مقصد
--
شهر های پر تردد
خارجی
داخلی
تاریخ برگشت
-- --
تاریخ رفت
-- --
۱ مسافر
اکونومی
۱
بزرگسال
۱۲ سال به بالا
۰
کودک
۲ تا ۱۲ سال
۰
نوزاد
زیر ۲ سال

مزایای خرید بلیط هواپیما در سفرمارکت


خیلی از کسانی که در حال جستجو برای خرید بلیط هواپیما هستند، این سوال برایشان پیش آمده که مزای خرید از سفرمارکت چیست؟ آیا فقط قیمت بلیط هواپیما ارزانتر است؟ اگر برای شما هم این پرسش‌ها پیش آمده، با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که سفرمارکت چه مزایا و چه تفاوت هایی ویژه‌ای در فرایند خرید بلیط هواپیما دارد و چرا ارزانترین بلیط هواپیما داخلی و خارجی را می توانید در سفرمارکت پیدا کنید.

مزایای سفرمارکت برای خرید بلیط هواپیما چیست


• سفرمارکت ارزانترین بلیط هواپیما را به شما عرضه می‌کند و همیشه ارزانترین بلیط هواپیما موجود در بازار را دارد.
• در سفرمارکت می‌توانید بلیط هواپیما رفت و برگشت را به راحتی و در یک جا مشاهده و خریداری کنید.
• سفرمارکت قیمت همه آژانس‌ها و سایت های فروش بلیط هواپیما را یکجا به شما ارائه می‌دهد و نیازی ندارید سایت‌های مختلف را چک کنید.

اتلاف وقت هزینه دارد


در سفرمارکت دیگه لازم نیست تا ساعت ها در گوگل جستجو کنید و آخرش هم گرون بخرید؛ بلکه قیمت سایت های مختلف رو یکجا مقایسه و برسی میکنید تا بهترین و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رو خریداری کنید. به عنوان مثال برای خرید بلیط هواپیما تهران به کیش تاریخ ۲۸ آذر ماه باید ساعت ها در گوگل جستجو کنید تا بتوانید ارزانترین و بهترین گزینه رو خریداری کنید. در زمان های اوج ترافیک سفر همانند نوروز ممکن است مدام قیمت ها تغییر کند و شما در حال جستجو در گوگل باشید و در نهایت پرواز مورد نظر شما تمام شود اما سفرمارکت این مشکل را حل کرده و شما به راحتی می‌توانید قیمت سایت های مختلف رو یکجا ببینید، مقایسه کنید و ارزانترین بلیط هواپیما را در کمترین زمان انتخاب و خریداری کنید.

بلیط هواپیما

چرا ارزانترین بلیط هواپیما را می توان در سفرمارکت پیدا کرد؟


سفرمارکت همانطور که از نامش پیداست، یک بازار سفر است. یعنی همه سایت ها و آژانس های مسافرتی معتبر و موفق که عرضه کننده بلیط هواپیما هستند در سفرمارکت حضور دارند و قیمت خود برای هر پرواز را ارائه می‌کنند. مثلا بلیط هواپیما پرواز تهران مشهد در ساعت ۱۰ صبح با یک ایرلاین مشخص توسط چندین سایت فروش اینترنتی عرضه می‌شود. وقتی شما همه قیمت ها را به صورت مقایسه ای در کنار هم ببینید، به راحتی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما را در یک نگاه پیدا کنید.ارزانتر بودن بلیط هواپیما در سفرمارکت را امتحان کنید!


همیشه امتحان کردن عملی یک چیز، بهتر از ساعت‌ها توضیح و تعریف است. ما هم به جای توضیح بیشتر، شما را به مقایسه قیمت بلیط هواپیما در سفرمارکت دعوت می‌کنیم. برای این کار سفرمارکت را باز کنید و در یک تاریخ مشخص و در یک مسیر مشخص، به جستجو بلیط هواپیما بپردازید. مقایسه ارزانترین بلیط هواپیما پیشنهادی، به خوبی فاصله قیمتی را نمایش می‌دهد. حتی اگر یک پرواز خاص را هم مقایسه کنید، باز متوجه تفاوت قیمتی می‌شوید.