search
menu
برزیل keyboard_arrow_down close

برزیل

label
رزرو هتل
hotel
هتل ها ۴

درباره برزیل

برزیل (Brazil) یا به طور رسمی جمهوری فدراتیو برزیل، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی است که با تیم فوتبال و اقتصاد در حال رشدش در جهان مشهور است. برزیل با ۸.۵ کیلومتر مربع مساحت، جمعیتی ۲۰۸ میلیون نفری را در خود جای داده است.

زبان، دین و واحد پولی برزیل


زبان رسمی کشور برزیل، پرتغالی است و نزدیک به ۶۰ درصد جمعیت این کشور را مسیحیان کاتولیک تشکیل می‌دهند. واحد پولی برزیل، رئال برزیل نام دارد.
برزیل

تاریخچه برزیل


تمدن های اولیه در برزیل تا پیش از رسیدن کشتی های استعماری اروپایی، گونه‌ای از زندگی نیمه کوچگردی بود که ماهیگیری، دامداری و شکار آن را تامین می‌کرد. پرتغالی‌ها اولین اروپایی‌هایی بودند که به برزیل آمدند و این منطقه را در کنترل خود گرفتند. در سده هفدهم استخراج طلا در این کشور موجب سرازیر شدن جویندگان طلا به این منطقه بود. سال‌ها حضور پرتغالی‌ها در برزیل موجب تنش‌ و سرانجام استقلال‌طلبی این کشور شد. در پی جنگ استقلال برزیل، در سال ۱۸۲۵ میلادی، پرتغال رسما برزیل را به عنوان کشوری مستقل پذیرفت. پس از تبدیل نظام حاکم بر برزیل به جمهوری، حضور نظامیان در بدنه قدرت پیوسته وجود داشت. اما دوران معاصر برزیل با ثبات سیاسی نسبی و دموکراسی همراه بوده و نتیجه آن، رشد پیوسته اقتصادی این کشور بوده است.

شهرها و جاهای دیدنی برزیل


برزیلیا پایتخت کشور برزیل و سائو پائولو پرجمعیت‌ترین شهر این کشور است. برزیل سبک های گوناگونی از گردشگری را به مخاطبانش عرضه می‌کند. سواحل گسترده و آفتابگیر این کشور، رودخانه شگفت انگیز و جنگل آمازون، شهرهای نوظهور و زیبا هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود فرامی‌خوانند.

بهترین زمان برای سفر به برزیل


برزیل کشوری گسترده در نزدیکی استوا با آب و هوایی گرم و مرطوب است. به همین دلیل زمستان‌ها دمای برزیل در مجموع معتدل‌تر است.
برزیل

خوراکی ها و غذاهای برزیل


برزیل به عنوان یکی از کشورهای آمریکای لاتین، دارای سبک غذایی مخصوصی است. از جمله غذاهای برزیل می‌توان به پیکانا، پاستل دو کیژو، کیبه، فیجودا، باکالو و واتاپا اشاره کرد.