search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

جاهای دیدنی لنکاوی

[ پنهان کردن ]
جاهای دیدنی لنکاوی بر محوریت طبیعت زیبای استوایی جزیره لنکاوی و جزایر کوچکتر اطرافش شکل گرفته است. لنکاوی به سبب حضور آب‌های آزاد و اقیانوس زیبای هند و نزدیکی‌اش به خط استوا، دارای آب و هوای گرم و مرطوبی است که موجب شده بارش زیاد و جنگل‌های سرسبز فراوان داشته باشد. همچنین سواحل متعدد با چشم‌اندازهای گوناگون، آفتاب زیبا و ماسه‌های نرم و از سوی دیگر، غنای حیات وحش این منطقه، از دیگر جاذبه های لنکاوی است.
در این نوشته نگاهی داریم به برخی از جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری لنکاوی:

تله کابین لنکاوی


تله کابین لنکاوی که به (Langkawi SkyCab) هم مشهور است، کمک می‌کند تا این جزیره زیبا را از بالا تماشا کنید. تله کابین لنکاوی در غرب جزیره جای گرفته و ۲.۲ کیلومتر طول آن است. در این مجموعه، انواع متفاوتی از خدمات تفریحی دیگر مثل سینمای سه بعدی، نمایشگاه و غیره هم وجود دارد.
جاهای دیدنی لنکاوی

آبشار تمورون


آبشار تمورون (Temurun waterfall) در نزدیکی خلیج دانایی قرار گرفته است. آبشار تمورون آبشاری سه ردیفه است که ۲۰۰ متر ارتفاع دارد و طولانی‌ترین آبشار لنکاوی است. در فاصله ۵ دقیقه‌ای از این آبشار یک پارکنیگ در نظر گرفته شده است. آبشار تمورون توسط جنگل انبوه و زیبای کوه مت کیکانگ احاطه شده است.

ساحل تانجونگ رو


ساحل تانجونگ رو (Tanjung Rhu Beach) از ساحل‌های بکر و زیبای لنکاوی است که با آبی زیبای دریا و فضای آرامش‌بخش مکان مناسبی برای استراحت در تعطیلات است و در شمال شرقی جزیره لنکاوی جای گرفته است.

آبشار هفت آبگیر


آبشار هفت آبگیر (Seven Wells Waterfall) این نام را بدین دلیل دارد که به سبب برخورد آب آبشار با سنگ‌ها، ۷ آبگیر طبیعی در مسیر آن به وجود آمده است. طول این آبشار در مجموع ۹۱ متر است و پایین‌ترین آبگیر آن در زیر آبشار قرار دارد.
جاهای دیدنی لنکاوی

ساحل پانتی کنانگ


ساحل پانتی کنانگ (Pantai Cenang Beach) ساحلی ماسه‌ای و زیبا به طول ۲ کیلومتر در جنوب غربی جزیره لنکاوی جای دارد. ساحل پانتی کنانگ محبوب‌ترین ساحل لنکاوی برای گردشگران و بومیان است.

آکواریوم و شهر زیر آب لنکاوی


لنکاوی دارای یک آکواریوم، پارک تفریحی و آموزشی با محوریت موجودات و جانداران آبزی بومی است و بیش از ۲۰۰ گونه جانوری را در خود جای داده است.


فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است