برای امکانات بیشتر، لطفا وارد حساب کاربری شوید

جشنواره «عید تا عید» سفرمارکت و ایران مال

سفرمارکت به عنوان موتور جستجو و بازار مجازی سفر و گردشگری با همکاری و همیاری مجموعه ایران‌مال به عنوان بزرگترین مرکزخرید خاورمیانه، پویش «عید تا عید» را با هدف افزایش نشاط اجتماعی پس از کنترل نسبی کرونا و بازگرداندن پویایی به صنعت سفر و گردشگری برگزار می‌کنند.

سفرمارکت در این جشنواره که از روز ۱۹ تا ۲۷ تیرماه در محوطه زیبای آبنمای بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) در جریان است، در روزهای ۲۳ و ۲۷ تیرماه، صدها سفر جذاب را با قرعه‌کشی هیجان‌انگیزی اهدا می‌کند.

اما چگونه؟
در طول جشنواره مشترک «عید تا عید» سفرمارکت و ایران‌مال، در روزهای ۱۹ تا ۲۷ تیرماه، در محوطه آبنمای ایران‌مال، برنامه شاد همراه با موسیقی از ساعت ۱۹ تا ۲۲ هر شب، در جریان است. در روزهای ۲۳ و ۲۷ تیرماه اما جشنواره سفرمارکت و ایران‌مال حال و هوای متفاوتی دارد. در این دو روز قرعه‌کشی متفاوت و جذاب سفرمارکت برگزار می‌شود. برای اینکه در قرعه‌کشی سفرمارکت شرکت کنید، باید یک سکه یا اسکناس گفته شده در زیر را به همراه داشته باشید. شما سکه یا اسکناس‌های مورد نظر را به برگزارکنندگان مراسم تحویل می‌دهید و در قرعه‌کشی سفر مربوط به آن شرکت داده می‌شوید.

×

برای اینکه در قرعه‌کشی هر کدام از این سفرهای استثنائی شرکت کنید باید سکه و اسکناسی که در ادامه توضیح داده می‌شود را در روزهای مشخص‌شده به همراه داشته باشید و با تحویل به مسئول مربوط که در محوطه مستقر است، در قرعه‌کشی سفرها ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام در قرعه‌کشی سفر استانبول، سکه ۱۰ ریالی، برای سفر کیش سکه ۲۵۰ ریالی، برای سفر مشهد اسکناس ۵۰۰ ریالی و برای سفر به هر جای ایران اسکناس ۱۰۰۰ ریالی را باید به همراه داشته و آن را تحویل داده و ثبت نام کنید.

قوانین شرکت در قرعه‌کشی جشنواره سفرمارکت و ایران‌مال
  • برای شرکت در قرعه‌کشی، باید سکه یا اسکناس گفته شده در بالا را در روزهای ۲۳ و ۲۷ تیرماه، به همراه داشته و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۱۸:۳۰ به متصدی مربوطه تحویل بدهید و در قرعه‌کشی ثبت نام کنید.
  • امکان ثبت نام و ورود به فرایند قرعه‌کشی در بیرون از بازه زمانی ۱۷ تا ۱۸:۳۰ روزهای ۲۳ و ۲۷ تیرماه، وجود ندارد.
  • هر کس می‌تواند در هر روز قرعه‌کشی، تنها یکبار و با یک شانس شرکت کند. یعنی یک نفر نمی‌تواند هم در قرعه‌کشی استانبول شرکت کند و هم کیش. همچنین اگر کسی چند اسکناس ۵۰۰ ریالی به همراه داشته باشد، باز هم با یک شانس در قرعه‌کشی شرکت می‌کند.
در این جشنواره همه برنده اند!

در جشنواره مشترک سفرمارکت و ایران‌مال، همه از هدایا و تخفیف‌های متنوعی بهره‌مند می‌شوند:

اگر در بازه زمانی برگزاری جشنواره (۱۹ تا ۲۷ تیر) اپلیکیشن سفرمارکت را نصب کنید، ۹۰۰ هزار ریال تخفیف خرید بلیط هواپیما به علاوه ۱ میلیون ریال تخفیف رزرو هتل‌های داخلی، در مجموع به ارزش ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال تخفیف دریافت خواهید کرد. این تخفیف‌ها در قالب کدهای تخفیف برای شما پیامک می‌شود و تا پایان تابستان ۱۴۰۱ اعتبار دارد.

همچنین همه کسانی که برای بازدید و شرکت در جشنواره سفرمارکت و ایران‌مال، به بازار بزرگ ایران می‌آیند می‌توانند از تخفیف‌های متنوع و گسترده فروشگاه‌های ایران‌مال استفاده کنند و با دست پر به خانه بروند.

دیگر برنامه‌های جشنواره «عید تا عید» سفرمارکت و ایران‌مال

علاوه بر سفرهای جذاب به مقاصد محبوب ایران و جهان، سفرمارکت با همکاری مجموعه ایران‌مال، موسیقی زنده فضای باز را پس از قرعه‌کشی در محوطه آبنمای زیبای مجموعه ایران‌مال برگزار می‌کند. در این موسیقی زنده، برخی از محبوب‌ترین هنرمندان ایرانی به اجرای برنامه می‌پردازند. این موسیقی زنده‌ها پس از برگزاری قرعه‌کشی سفرها و از ساعت ۲۰ تا ۲۲ روزهای ۲۳ و ۲۷ تیرماه در جریان خواهد بود. در باقی روزهای جشنواره که از ۱۹ تا ۲۷ برگزار می‌شود، همچنان برنامه شاد همراه با موسیقی در محوطه آبنما در جریان خواهد بود.