با نصب اپلیکشن سفرمارکت در قرعه کشی ماهانه یک عدد موتور برقی شرکت کنید.

• قوانین و شرایط شرکت در قرعه‌کشی

کاربرانی که اپلیکیشن سفرمارکت را نصب کرده و در آن ثبت نام (لاگ این) کنند و تا روز قرعه‌کشی آن را همچنان نصب داشته باشند به صورت خودکار در قرعه‌کشی ماهانه سفرمارکت شرکت داده می‌شوند. زمان قرعه‌کشی، در آخرین روز هر ماه است. در صورتی که آخرین روز ماه در پنج‌شنبه یا آدینه قرار بگیرد، قرعه‌کشی در روز قبل یا بعد آن انجام می‌شود. نخستین قرعه‌کشی در ۳۰ آذر ۱۴۰۰ انجام می‌شود و به مدت ۱۰ ماه هر ماه ادامه خواهد داشت.

• نحوه اعلام برندگان

قرعه‌کشی به وسیله لایو اینستاگرام صفحه سفرمارکت به نشانی safarmarket@ پخش شده و نتایج در سایت و اپلیکیشن سفرمارکت آگاهی‌رسانی می‌شود.

• نحوه و روش‌های پرداخت جوایز

جایزه قرعه‌کشی ماهانه سفرمارکت، یک عدد موتور برقی است. پس از مشخص شدن برنده قرعه‌کشی، موتور برقی به وی تحویل داده شده و سند مالکیت آن به نام وی صادر می‌شود.

• روش پیگیری دریافت جوایز توسط کاربران

کارشناسان سفرمارکت با شماره تلفن همراه فرد برنده که به وسیله آن در اپلیکیشن ثبت نام کرده تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم با وی برای تحویل موتور برقی از نمایندگی شرکت سازنده و صدور سند مالکیت انجام می‌شود.

برندگان جایزه نارنجی


در پایان هر ماه، قرعه‌کشی موتورسیکلت برقی برگزار می‌شه و اسم برنده‌های هر ماه همین‌جا میاد. اگه شما هم می‌خواین که برنده جایزه نارنجی بشید و اسمتون اینجا بیاد، زمان رو از دست ندید و اپ سفرمارکت رو نصب کنید.

احمد سالمی (شادگان، خوزستان)

برنده آ‌ذر ماه (اولین موتور برقی)

مهدی سلیمی (کرج، البرز)

برنده دی ماه (دومین موتور برقی)

اعظم رهبری (دماوند، تهران)

برنده بهمن ماه (سومین موتور برقی)

علیرضا حسینی (تهران، تهران)

برنده اسفند ماه (چهارمین موتور برقی)

حسین افلاکی (آذربایجان شرقی، تبریز)

برنده فروردین ماه (پنجمین موتور برقی)

مقصود احمدیان (آذربایجان شرقی، تبریز)

برنده اردیبهشت ماه (ششمین موتور برقی)

جای شما اینجاست!

قرعه کشی خرداد ماه