search
close اطلاع از جدیدترین جشنواره ها

همین الان ثبت نام کن و از جدیدترین جشنواره ها مطلع شو
menu

مرکز خرید ماندارین گالری سنگاپور

[ پنهان کردن ]
مرکز خرید ماندارین گالری سنگاپور (Mandarin Gallery) یکی دیگر از مراکز خرید مشهور و لوکس سنگاپور است که در خیابان اورچارد که قطب خرید در این شهر جنوب شرقی آسیا است، قرار دارد. مرکز خرید ماندارین گالری در کنار هتل مشهور ماندارین اورچارد سنگاپور جای گرفته و به این ترتیب یک مجموعه اقامتی و خرید بزرگ را پدید آورده است.
مرکز خرید ماندارین گالری سنگاپور
مرکز خرید ماندارین یکی از مراکز خریدی است که به سبب سبک کالاها و طراحان ویژه‌ای که محصولاتشان در آن عرضه می‌شود، مشهور شده است. طراحان خودآموز با استعداد، گروه دیگری از لباس‌های این مرکز خرید را تامین می‌کنند.
مرکز خرید ماندارین گالری تجربه یک خرید متفاوت و سطح بالا را عرضه کرده است. مجموعه کارهای ۵۰ برند گوناگون و لوکس بین المللی در ماندارین گالری عرضه شده است. طراحی ویژه و چیدمان فروشگاه‌ها در درون این مرکز خرید به گونه‌ایست که به آسانی و آسودگی می‌توانید در بین فروشگاه‌ها بگردید و خرید خود را انجام دهید. علاوه بر اینکه فروشگاه‌ها می‌توانند به شما خدمات اختصاصی و VIP خرید را عرضه کنند.
اگر به دنبال خرید کالاهای خاص و منحصر به فرد هستید، مرکز خرید ماندارین گالری جای مناسبی است که می‌توانید لباس‌هایی با طراحی خاص یا ساعتی برلیان نشان را در آن پیدا کنید.
مراکز خرید سنگاپور مجموعه‌های کاملی هستند که غیر از خرید خدمات رفاهی متنوع و گسترده‌ای را به مشتریان و گردشگران عرضه می‌کنند. یکی از مهمترین بخش‌های این خدمات رفاهی، رستوران‌هایی هستند که در این مراکز خرید جای دارند. شما در رستوران‌های مرکز خرید ماندارین گالری سنگاپور می‌توانید غذاهای غربی و بین المللی و همچنین انواع سبک های غذایی جنوب شرقی آسیا مانند خوراک‌های ژاپنی، مالزیایی و کره‌ای را امتحان کنید. همچنین رستوران عسل وحشی (wild honey) متخصص سرو صبحانه است و صبحانه‌های بلژیکی، کانادایی و تونسی را عرضه می‌کند.
مرکز خرید ماندارین گالری سنگاپور

دسترسی به مرکز خرید ماندارین گالری سنگاپور


شما به کمک متروی شهری می‌توانید به مرکز خرید ماندارین گالری بیایید و در ایستگاه سامرست (somerset) پیاده شوید. همچنین اگر خودرو کرایه کرده‌اید، می‌توانید از پارکینگ هتل ماندارین استفاده کنید.

با سفرمارکت دیگه لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما سنگاپور و یا رزرو هتل سنگاپور یا رزرو تور سنگاپور در گوگل ساعت ها جستجو کنی زیرا در سفرمارکت تمامی آژانس های مسافرتی معتبر در یکجا نمایش داده می شود و شما به راحتی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما سنگاپور را خریداری نمایید.

علاوه بر این می‌توانید برای هر نوع خرید بلیط هواپیما یا رزرو تور داخلی و خارجی به سفرمارکت مراجعه کنید.
فیلتر نظرات کاربران
امتیاز کاربران

0
عالی
0
خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
زمان سفر

نوع سفر


نظرات
هنوز هیچ نظری ثبت نشده است